Přejít na obsah

alpine cde-9880r


Doporučené příspěvky

...to potom vysvětluje absenci reproduktorového konektoru...a pokud měl reproduktory zapojené na externí zesilovač tak původní kabeláž od autorádia je někde bokem...protože kabely od zesilovače k repro jsou taženy jiné než origo.

...takže...vše rozdělat...na repro připojit původní kabely...orig. ISO tam snad nechal...to hřátí autorádia může způsobovat, že se ti některý kabel kostří...bude tam asi nějaký chaoz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to potom vysvětluje absenci reproduktorového konektoru...a pokud měl reproduktory zapojené na externí zesilovač tak původní kabeláž od autorádia je někde bokem...protože kabely od zesilovače k repro jsou taženy jiné než origo.

...takže...vše rozdělat...na repro připojit původní kabely...orig. ISO tam snad nechal...to hřátí autorádia může způsobovat, že se ti některý kabel kostří...bude tam asi nějaký chaoz...

Koupil jsem novy iso kabel origo alpine a zapojil . Zadní část se furt nějak přehřívá. Nemůže to být třeba přehozením kabelů v reproduktorech. např. do zadních reproduktorů vedou dvě koncovky(ISO)repro hraje i na jednu tuto koncovku ta druhá samostatně nefunguje , nemůže to být prohozeno? K čemu jsou tam dvě koncovky? Výškáče ve dveřích mám odpojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Mě to rádio taky topí ale hraje takže to neřeším. Zajímalo by mě pánové jestli jste někdo rozchodil ztmívání aby se to sesinchronizovalo s palubní deskou na konektoru auta je na to vývod a rádio ho taky má, nicméně to nefunguje.

dá se to ztlumit i ručně ale pořád to svítí nějak moc. někde tu na fóru jsem narazil na někoho kdo to řešil ale nemůžu to najít.

Za případné rady dík. Franta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...