Přejít na obsah

Sundani list narazniku bez jeho demontaze?


Wertheim

Doporučené příspěvky

Ty černé plastové lišty jsou na náraznících opravdu nacvaklé.

Koukal jsem na to zespod a jsou tam opravdu čudlíky! (myslel jsem si, že jsou

tam pouze nalepené,ale bohužel..

Rád bych je totiž sundal, moc se mi na autě nelíbí... Má s tím někdo zkušenosti?

Jak jste je vyndali vy? (jestli jste je vůbec vyndavali...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak nevím proč zakládáš nové téma když se to řeší ZDE.... ;) A pak se mi teda rozhodně nezdá,že by to drželo na čudlíkách..je to podle mě blbost..jsi se jako díval ze vnitř jo ? Měl jsi rozdělané celé dveře?

Ne, díval jsem se zepředu od motoru... zespod.. (myslím ty lišty ve předu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lugo - tam se resi bocni listy ne?

jinak listy v naraznikach jsou opravdu nacvakle a staci zveknu sikovnew podloupavat sroubovakem a jsou venku, ted jsem zrovna odendaval predni i zadni

chce to ale opatrne, jsou docela meky

A nezůstanou tam pod nimi náhodou dírky, nebo nějaká proláklina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha...omlouvám se pořádně jsem si to nepřečetl a myslel jsem,že se jedná o boční lišty...jinak samozřejmě přední v naraznících jsou nacvakle jak se tu psalo na "čudlících"...po jejich odcvaknutí zustanou prohlubně a dírky..

Ty jseš teda tvrďák :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vyfotím ti zdemontovanou lištu na combi, tam je jasně patrné, kde a jak tenkým šroubovákem zapáčit. Stačí vyklesnout jeden zobáček, pak povolí ten protější a další už jdou celkem sami postupně. Vždy jsou proti sobě 1 nahoře a 1 dole. Večer to tu bude, pokud se někde nezapomenu na motorce :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus to něcim měkčim plastovim, ve škodě sem koukal že na to maj takový jako silonový(bo jaký) "dloubátko", páč nárazník je celkem měkej, já to už taky párkrát dělal šroubovákem a trochu sem to okurvil, ale mě to neva, páč sem tam pak dal překryt :D , a taky bacha ty lišta nijak moc pevná neni, když sem ji stoho rval poprví(nevěděl jsem jak nato) tak moc dobře nedopadla ;) (ale použít se ještě dala :D -polaku!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyfotím ti zdemontovanou lištu na combi, tam je jasně patrné, kde a jak tenkým šroubovákem zapáčit. Stačí vyklesnout jeden zobáček, pak povolí ten protější a další už jdou celkem sami postupně. Vždy jsou proti sobě 1 nahoře a 1 dole. Večer to tu bude, pokud se někde nezapomenu na motorce  :D .

OK, diky moc predem, foto bude super...

Klaca: Proc "polaku"? Sem normos cech :)

Edit: Asi trosku nablbanej cech, uz chapu :) Vypadla mezerka, takze po laku se pouzit dala :D

Editováno: , autor: NoiseR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...