Přejít na obsah

Chyba 1537 ř.j. motoru


Josh123456

Doporučené příspěvky

Mám takový problém respektive na OII RS 2.0 TFSI svítí kontrolka EPC (závada výkonu motoru) a v paměti závad je napsáno:

001537 - řídící jednotka: chyba kotrolního součtu paměti

P0601 - 001 - horni mezní hodnota překročena - Kontrolka závad ZAP

+

Freeze frame a to je vše.

Nevíte někdo, jestli je to jednotkou nebo je problém někde jinde? Nesetkal se s tímto někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ahoj, tak já mám úplně stejný problém, už někdo na něco přišel?

Mám takový problém respektive na OII RS 2.0 TFSI svítí kontrolka EPC (závada výkonu motoru) a v paměti závad je napsáno:

001537 - řídící jednotka: chyba kotrolního součtu paměti

P0601 - 001 - horni mezní hodnota překročena - Kontrolka závad ZAP

+

Freeze frame a to je vše.

Nevíte někdo, jestli je to jednotkou nebo je problém někde jinde? Nesetkal se s tímto někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejspíš nikdo na nic nepřišel až na to, že je fakt v háji ř.j. motoru, takže docela průser. Tyhle jednotky jsou fakt nějaký divný a průserový... Jiný firmware nejspíš neni a hlavně je chyba nejspíš v elektronice, než ve firmware, ale nemám možnost to zkoušet osciloskopem ani to nějak testovat, takže víc říct nemohu a majitel si to bude nějak řešit sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...