Přejít na obsah

1.6 MPi (75 kW)


petrenka

Doporučené příspěvky

S tím olejem, mě to teda žere jak potvora..

Ve 12tis dolit olej (upozornění dotem) ted mám 18 a chce zase (upozornuje). Dozvedel jsem se, že je normální 1 deci na tisíc km (takže mi to odpovídá, páč s tím občas jedu trochu rychlej a tak to veme víc oleja..)

Resumé: po 6tis km chce litr oleja zase..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skontroluj hadice, tam fakt utika fest oleje , hlavne tu mezi vikem ventilu a dole co odcerpava vypary s filtru , me to zere taky trochu olej pres tyhle hadice , tu nahore jsem opravil zahradni hadici tak uz to neni tak strasne ale do te spodni se mi nechce, to radsi co 5000 ten litrik doleju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

creck: díky za radu, ale sám se do toho asik ještě pouštět nebudu..

No pokud to leješ co 5tis, tak to su ještě teda v klidu lol (zase tam doleju a při 30tis se stejně bude dávat celej novej že..)

Bylo mi to divný, ale jak říkám dozvěděl jsem se, že to je normální.

Lancelot: nedolívám průběžně, ani moc nekontroluju.. ono totiž záleží jak kde stojím, stačí trochu kopeček nahoru či dolů a stěžuje si na olej, pak tejden stojím na rovince a šup, jaksi mu ten olej nechybí lol takže prostě jak nahlásí, mrknu jak je na tom reálně a kdyžtak koupím, doleju..

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
stejně je to zvláštní, lidi se tu předhání o co nejnižší spotřebu a pak rvou do auta zbytečně drahý benzín :D

Ptám se proto,že cena leze dolů a všiml jsem si,že u nás v Makru mají N98 jen o korunu dráž,tak bych ho testl

Editováno: , autor: petrenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...