Přejít na obsah

parkovací senzory v předu octavie II


bont

Doporučené příspěvky

máte někdo parkovací senzory v předu a máte snimi nějaký problém(rámeček SPZ)

Problém? Jako že nám pořád signalizují že stojíme těsně před překážkou a přitom to není pravda. Tak takový problém opravdu nemáme, protože rámeček máme přišroubovaný 6-ti šroubky a až pěkně v rozích.

post-24-1148048498.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte někdo parkovací senzory v předu a máte snimi nějaký problém(rámeček SPZ)

Problém? Jako že nám pořád signalizují že stojíme těsně před překážkou a přitom to není pravda. Tak takový problém opravdu nemáme, protože rámeček máme přišroubovaný 6-ti šroubky a až pěkně v rozích.

Nemluv za ostatni, jako ze mame, protoze jsem jeste snad nikdy nevidel ramecek prisroubovany 6-ti srouby. Trochu zbytecny kurvit naraznik... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte někdo parkovací senzory v předu a máte snimi nějaký problém(rámeček SPZ)

Problém? Jako že nám pořád signalizují že stojíme těsně před překážkou a přitom to není pravda. Tak takový problém opravdu nemáme, protože rámeček máme přišroubovaný 6-ti šroubky a až pěkně v rozích.

Nemluv za ostatni, jako ze mame, protoze jsem jeste snad nikdy nevidel ramecek prisroubovany 6-ti srouby. Trochu zbytecny kurvit naraznik... ;)

Proč kurvit ?

Když jsem montoval SPZ, tak první bylo, že jsem ten rámeček v rozích přišrouboval, aby to krásně kopírovalo tvar nárazníku.

Vypadá to skvěle ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte někdo parkovací senzory v předu a máte snimi nějaký problém(rámeček SPZ)

Problém? Jako že nám pořád signalizují že stojíme těsně před překážkou a přitom to není pravda. Tak takový problém opravdu nemáme, protože rámeček máme přišroubovaný 6-ti šroubky a až pěkně v rozích.

Nemluv za ostatni, jako ze mame, protoze jsem jeste snad nikdy nevidel ramecek prisroubovany 6-ti srouby. Trochu zbytecny kurvit naraznik... ;)

Proč kurvit ?

Když jsem montoval SPZ, tak první bylo, že jsem ten rámeček v rozích přišrouboval, aby to krásně kopírovalo tvar nárazníku.

Vypadá to skvěle ::'

Kdyz vezmu ten slavny, hnusny ramecek a zahodim ho, udelam lepe... A znacka stci chytit dvema srouby a bude take kopirovat naraznik a vypadat to squele! ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, vsichni s parkacema jsou synackove bohatych fotriku ::', vy ste slusny trubky

Rek nekdo neco takovyho? :angry: Jestli potrebujes vepredu parkace, tak je mi Te lito, takovy drevo bych bejt nechtel :t

tak si precti jeste jednou to, co je napsany o post nade mnou, od davona. tam je to o tech synackach napsany celkem jasne. je to projev typicky cesky vlastnosti, nemuzu si pomoct

nevim, co je na park asistentovi tak spatnyho, proste pohodlna pomucka no, sam ho mam, sice jenom vzadu, ale mam.

a jestli nekdo neco v aute potrebuje nebo nepotrebuje, je ciste jeho vec mam pocit, uz sem slysel i nazory, ze v aute neni treba ani klimatizace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, vsichni s parkacema jsou synackove bohatych fotriku ::', vy ste slusny trubky

Rek nekdo neco takovyho? :angry: Jestli potrebujes vepredu parkace, tak je mi Te lito, takovy drevo bych bejt nechtel :t

tak si precti jeste jednou to, co je napsany o post nade mnou, od davona. tam je to o tech synackach napsany celkem jasne. je to projev typicky cesky vlastnosti, nemuzu si pomoct

nevim, co je na park asistentovi tak spatnyho, proste pohodlna pomucka no, sam ho mam, sice jenom vzadu, ale mam.

a jestli nekdo neco v aute potrebuje nebo nepotrebuje, je ciste jeho vec mam pocit, uz sem slysel i nazory, ze v aute neni treba ani klimatizace...

To je pravda, jsou takovy lide, ze klima nepotrebuji. Ja bych bez ni prezil, ale uvital jsem ji... Parkovaci asistent nemas vepredu, tak proc to komentujes? :D Bud v klidu, neni to zadna typicky ceska vlastnost, ja nikomu nic nezavidim, ani jsem to nikdy nedelal... Myslel jsi tuto vlastnost? :smich: Bylo to pouhe rypnuti do pana bonta... Take it easy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komentoval jsem tu tvoji narazku. nikdy jsem lidi co tyhle kravoviny rikaj nepochopil. ale pravda, parkac vepredu nemam, bonta taky neznam, takze uz sem zticha

btw. bez klimy bych v dnesni dobe uz existovat nechtel...

Ani ja jsem je nikdy nechapal... :D Muzes sem nahodit foto sve Octy, vypada to zajimave v avataru a docela by me zajimala vizaz. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažoval jsem parkováka udělat dopředu na OI.Před dvěmi dny jsem se bavil s mecho od škodovky právě o tomto  říkal,že je prý to nahovno,řve to kdy nemá tak na to seru.Jo,pokud by to bylo spojeno s inteligentním tempomatem jako u MB tak potom jo.

A to je presne ono cosby. Nedokazes rici cim to je ze to rve kdy nema? Ale jen predek. Nic tam tomu nevadi, nechapu to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt, ze kdyz vidim, co ucej v autoskolach (minulej tyden sem ucil pritulky segru, ktera ji ma za sebou a ted bude delat zkousky, poprvy parkovat), taxe ani nedivim, ze se do aut montujou takovy voloviny :) A taky je fakt, ze kdyz vidim, co lidi pred barakem dokazou pri parkovani, pak to asi opravdu pulka lidi potrebuje, mozna vic, holt cesky ridici :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt, ze kdyz vidim, co ucej v autoskolach (minulej tyden sem ucil pritulky segru, ktera ji ma za sebou a ted bude delat zkousky, poprvy parkovat), taxe ani nedivim, ze se do aut montujou takovy voloviny :) A taky je fakt, ze kdyz vidim, co lidi pred barakem dokazou pri parkovani, pak to asi opravdu pulka lidi potrebuje, mozna vic, holt cesky ridici :(

Ja si mylsim, ze cesky ridici jsou na tom jeste dobre... Kdyz jsem jel s jinymi evropskymi ridici, bylo to priserne priserny.:D:D Ale to vse O5 zalezi na cloveku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi zdravý??? Tak Ti klima nefunguje.... :smich:  :smich:  :smich: , přežitek ubírající výkon a zvyšující spotřebu -_-

co to je za blbost s tim zdravim?

jinak jeste sem nesedel v aute, kde by klima znatelne ubirala vykon, to snad mozna v HTPcku. a zvysuje spotrebu? o kolik? o deci? to radsi budu akceptovat vyssi spotrebu, nez abych se v lete potil jako prase a vylez z auta uplne mokrej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komentoval jsem tu tvoji narazku. nikdy jsem lidi co tyhle kravoviny rikaj nepochopil. ale pravda, parkac vepredu nemam, bonta taky neznam, takze uz sem zticha

btw. bez klimy bych v dnesni dobe uz existovat nechtel...

Ani ja jsem je nikdy nechapal... :D Muzes sem nahodit foto sve Octy, vypada to zajimave v avataru a docela by me zajimala vizaz. ;)

no, normal OII 1.9 na 17kach v eleganci, ale nemam aktualni fotky, ted jsou na ni decentni folie, planuju lehky snizeni a 18ky do budoucna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt, ze kdyz vidim, co ucej v autoskolach (minulej tyden sem ucil pritulky segru, ktera ji ma za sebou a ted bude delat zkousky, poprvy parkovat), taxe ani nedivim, ze se do aut montujou takovy voloviny :) A taky je fakt, ze kdyz vidim, co lidi pred barakem dokazou pri parkovani, pak to asi opravdu pulka lidi potrebuje, mozna vic, holt cesky ridici :(

myslis, ze treba rakusaci nebo nemci sou na tom lip? to sou teprve trubky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je fakt, ze kdyz vidim, co ucej v autoskolach (minulej tyden sem ucil pritulky segru, ktera ji ma za sebou a ted bude delat zkousky, poprvy parkovat), taxe ani nedivim, ze se do aut montujou takovy voloviny  :)  A taky je fakt, ze kdyz vidim, co lidi pred barakem dokazou pri parkovani, pak to asi opravdu pulka lidi potrebuje, mozna vic, holt cesky ridici  :(

myslis, ze treba rakusaci nebo nemci sou na tom lip? to sou teprve trubky.

Nejhur sou na tom holandani a svycari, tam je to fakt bomba, ti by meli jezdit vlakem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi zdravý??? Tak Ti klima nefunguje.... :smich:  :smich:  :smich: , přežitek ubírající výkon a zvyšující spotřebu -_-

co to je za blbost s tim zdravim?

jinak jeste sem nesedel v aute, kde by klima znatelne ubirala vykon, to snad mozna v HTPcku. a zvysuje spotrebu? o kolik? o deci? to radsi budu akceptovat vyssi spotrebu, nez abych se v lete potil jako prase a vylez z auta uplne mokrej

Schválně si někdy vzpomeň, v létě až vylezeš z auta, kde budeš ít nastaveno 20 stupňů a venku bude 35.......Je to úžasný, teď Ti to je možná jedno....ale za pár let uvidíš... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...