Přejít na obsah

Komplet Generálka podvozku..


Lukin 1.9Tdi 110PS

Doporučené příspěvky

chlape, napřed vlez do jámy, abys měl nějaký základní povědomí o čem se bude mluvit, jak co a jak kde vypadá.. kolik máš najeto?

takže můžeš vyměnit:

přední náprava - gumy stabíku (4x), čepy (2x), gumy zadní (2x) a přední - taky 2x

zadní náprava- gumy (2x)

tlumiče 4x

pružiny 4x

poradím ti, kup si rovnou zadní silentbloky na přední nápravě z audi TT, cupry nebo powerflex - jsou to pořádný gumy, nevyžvýkají se tak brzy a auto bude jistější v zatáčkách

joo hochu dal ses do boje, 10 000 to překročí hravě, otázka je, kde to koupit

když by byli kluci hodní, pošlou ti katalog. čísla dílů - já k nim nemám přístup.

Zatím se měj

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud se do něčeho takového chceš pouštět, tak napiš zdejšímu členovi jménem Sebo a ten ti rád poradí, doporučí a dodá perfektní zboží.

Já zrovna u něj objednával věci na podvozek a krásný, včera mě to přišlo a cena byla také skvělá. Mysli taky na to, že když vyměníš všechny věci, tak nebudeš muset dělat podruhé geometrii, kdyby se ti pak něco rozbilo a musel to znovu rozebírat. Geoška taky není zrovna malá částka.

Já objednával tyto díly:

tlumiče sada 4ks

ložiska ax 2ks

uložení tl př 2ks

doraz př tl 2ks

uložení zad tl ALU 2ks

doraz zad tl 2ks

guma stabil 23mm 2ks

kost stabil kov 2ks

silenbl ramene před

silenbl ramene zad

čep ramene spodní

čep řízení +spojovačka

pružina přední 1,9TDI

pružina zad. combi

K tomu jsem bral ještě nějaké věci, ale ty se podvozku netýkají.

Tak tolik moje zkušenost. Už se těším jen, až to bude na autě, ale to až příští týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...