Přejít na obsah

Jaké je nejlepší relé denního svícení ??


montek

Doporučené příspěvky

Rozvícení světel a palubky s automatikou, je myslím zbytečné. Lepčejší je jen světla a když se setmí tak otočit vypínačem, protože stejně když budeš potřebovat mlhovky tak s ním stéjně musíš otočit.

mlhovky se sice používaj málo, ale přece jen. Takže otočení čudlíkem se stejně nevyhneš.

Davon: pokud budeš na někoho čekat a chceš mít natočeno, ale vypnutá světla, tak prostě otočíš vypínačem do 2 a pak zase do 0 a nesvitíš. Pokud budeš mít zapnutou akustiku, tak tě to bude upozorňovat v časovém intervalu, ale to se dá vypnout.

Takže jednoznačně ASS2 a pouze světla a basta. :)

No budu mit to co ty od uplne stejne firmy co ty, takze by mi to melo fungovat jako tobe! ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvícení světel a palubky s automatikou, je myslím zbytečné. Lepčejší je jen světla a když se setmí tak otočit vypínačem, protože stejně když budeš potřebovat mlhovky tak s ním stéjně musíš otočit.

mlhovky se sice používaj málo, ale přece jen. Takže otočení čudlíkem se stejně nevyhneš.

Davon: pokud budeš na někoho čekat a chceš mít natočeno, ale vypnutá světla, tak prostě otočíš vypínačem do 2 a pak zase do 0 a nesvitíš. Pokud budeš mít zapnutou akustiku, tak tě to bude upozorňovat v časovém intervalu, ale to se dá vypnout.

Takže jednoznačně ASS2 a pouze světla a basta. :)

v čem je lepší mít jen světla bez palubky a SPZ ??? šetření diod a dvou žárovek a nebo ztráta výkonu z odběru ???

Takže budete mít automatiku kterou jak se setmí automaticky rukou zapnete??? :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvícení světel a palubky s automatikou, je myslím zbytečné. Lepčejší je jen světla a když se setmí tak otočit vypínačem, protože stejně když budeš potřebovat mlhovky tak s ním stéjně musíš otočit.

mlhovky se sice používaj málo, ale přece jen. Takže otočení čudlíkem se stejně nevyhneš.

Davon: pokud budeš na někoho čekat a chceš mít natočeno, ale vypnutá světla, tak prostě otočíš vypínačem do 2 a pak zase do 0 a nesvitíš. Pokud budeš mít zapnutou akustiku, tak tě to bude upozorňovat v časovém intervalu, ale to se dá vypnout.

Takže jednoznačně ASS2 a pouze světla a basta. :)

v čem je lepší mít jen světla bez palubky a SPZ ??? šetření diod a dvou žárovek a nebo ztráta výkonu z odběru ???

Takže budete mít automatiku kterou jak se setmí automaticky rukou zapnete??? :doh

Ja jsem jiz rozhodlej pro plnou automatiku jelikoz jezdim 50% v noci, ale nevidim v tom nic spatneho, kdo jezdi jen vetsinou pres den, aby to mel zapojene tak, ze si to v pripade potreby sepne rukou a i rukou vypne, ten nepotrebuje svitit spz a palubkou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku odbocim - bylo by u Fabie a Octavie technicky slozity vytvorit zapojeni denniho sviceni alá Audi?

Tedy svitit jen a pouze dalkovyma svetlama na cca 50% normalni svitivosti? (U OI by to asi bylo zajimavy jen u aut s xenonem, s H4 je to pase)

Otazku homologace a legalnosti nechce zatim stranou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To FISHkaa - Tak jsem mluvil s tím maníkem a dělá to jak to popisoval ve svém příspěvku na straně 4 tohoto tématu pisatel pod nickem "tomina" a názor jsem nezměnil - je to chujovina. Když budu v zimě dvacet sekund žhavit, tak mi u toho budou svítit i světla a chudák baterka! Já teda i v létě čekám, než mi zhasnou všechny kontrolky a až potom startuju - nemývám tak často kvapík - což taky chvíli trvá a aby u toho svítily ještě světla, mno....Takže pro mě bude aktuální relé. Holt litr v trapu. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš to dlouho? A není to otravné - to přepínání? Nevím, ten maník za to chce v řádu koruny a to relé je za litr, furt jsem teda na vážkách. Abych neušetřil na relé a s prvníma mrazama nekupoval baterku a ... relé!

ted pres leto je mi to jedno, mam silnou baterii + nad 7° motor nezhavi, takze pohoda... V zime uvidim... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2luke: to je prima, ale pokud pojedes na mlhovky, tak si myslim že v případě zájmu tě PČR odmění... :-/

to mi doslo, ale zase, proc by zastavovali auto ktery sviti :D a navic ty mlhovky u octy, co si budem povidat, ty se jako mlhovky moc klasifikovat nedaj a myslim ze z dalky policajt urcite nepozna jestli mam halogenky nebo xenony a svitim mlhovkama....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2luke: to je prima, ale pokud pojedes na mlhovky, tak si myslim že v případě zájmu tě PČR odmění... :-/

to mi doslo, ale zase, proc by zastavovali auto ktery sviti :D a navic ty mlhovky u octy, co si budem povidat, ty se jako mlhovky moc klasifikovat nedaj a myslim ze z dalky policajt urcite nepozna jestli mam halogenky nebo xenony a svitim mlhovkama....

Proste se to bengo bude na tomto vozit, nezajima ho zda to oslnuje, ale nesmi se to! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2luke: to je prima, ale pokud pojedes na mlhovky, tak si myslim že v případě zájmu tě PČR odmění... :-/

to mi doslo, ale zase, proc by zastavovali auto ktery sviti :D a navic ty mlhovky u octy, co si budem povidat, ty se jako mlhovky moc klasifikovat nedaj a myslim ze z dalky policajt urcite nepozna jestli mam halogenky nebo xenony a svitim mlhovkama....

Proste se to bengo bude na tomto vozit, nezajima ho zda to oslnuje, ale nesmi se to! ;)

tak to uz zbejva jen zjistit jestli za to kdyz svitim mlhovkama misto potkavacich dostanu naky body a pokud to bude jen pokuta tak do toho pudu :D za nesviceni je jeden bod pokud vim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem objednane rele od firmy aprofi, ted mi prisel mail, ze rele budou nedostupna do zacatku rijna :-( Poradte mi jiny ekvivalent k tomuto rele... Libilo se mi ze se da snadno umistit do ramecku urceny pro ostatni rele v oktavce a taky hlavne chci aby se po nastartovani rosvitlili svetla a palubovka tak jako bych to udelal vypinacem a pri tom vypinac je v poloze 0. Ozelim to umisteni ale tu funkci ne :-) Mam moznost koupit rele, ktere se prodava jako originalni prislusenstvi, ale to se pripojuje na kontrolku dobijeni a navic se zapne jen tlumena svetla a palubovka je vypla :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem objednane rele od firmy aprofi, ted mi prisel mail, ze rele budou nedostupna do zacatku rijna :-( Poradte mi jiny ekvivalent k tomuto rele... Libilo se mi ze se da snadno umistit do ramecku urceny pro ostatni rele v oktavce a taky hlavne chci aby se po nastartovani rosvitlili svetla a palubovka tak jako bych to udelal vypinacem a pri tom vypinac je v poloze 0. Ozelim to umisteni ale tu funkci ne :-) Mam moznost koupit rele, ktere se prodava jako originalni prislusenstvi, ale to se pripojuje na kontrolku dobijeni a navic se zapne jen tlumena svetla a palubovka je vypla :-(

A co TOTO???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Martan
Mel jsem objednane rele od firmy aprofi, ted mi prisel mail, ze rele budou nedostupna do zacatku rijna :-( Poradte mi jiny ekvivalent k tomuto rele... Libilo se mi ze se da snadno umistit do ramecku urceny pro ostatni rele v oktavce a taky hlavne chci aby se po nastartovani rosvitlili svetla a palubovka tak jako bych to udelal vypinacem a pri tom vypinac je v poloze 0. Ozelim to umisteni ale tu funkci ne :-) Mam moznost koupit rele, ktere se prodava jako originalni prislusenstvi, ale to se pripojuje na kontrolku dobijeni a navic se zapne jen tlumena svetla a palubovka je vypla :-(

To relé od APROFI je to samé co prodává molpir. Osobně ho mám od APROFI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem objednane rele od firmy aprofi, ted mi prisel mail, ze rele budou nedostupna do zacatku rijna :-( Poradte mi jiny ekvivalent k tomuto rele... Libilo se mi ze se da snadno umistit do ramecku urceny pro ostatni rele v oktavce a taky hlavne chci aby se po nastartovani rosvitlili svetla a palubovka tak jako bych to udelal vypinacem a pri tom vypinac je v poloze 0. Ozelim to umisteni ale tu funkci ne :-) Mam moznost koupit rele, ktere se prodava jako originalni prislusenstvi, ale to se pripojuje na kontrolku dobijeni a navic se zapne jen tlumena svetla a palubovka je vypla :-(

To relé od APROFI je to samé co prodává molpir. Osobně ho mám od APROFI

Jojo je to to same rele, ale tam mi zase rekli, ze me napisou do poradniku, ale nemuzou vubec rict kdy se na me dostane rada :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...