Přejít na obsah

Prepis motoru


ywes

Doporučené příspěvky

-_-

Zdar hosi!

Moj bratranec ma problem. Ma moznost cez mna kupit motor 1.8 turbo a chcel by ho nahodit do svojej 1.6. Pomimo technickych problemov, ako je to s moznostou "zoficialnit" taketo vozidlo. Myslim prepisat papierovo na policii motor 1.6 na 1.8. Chodi s tym casto do zahranicia a nechce mat problemy...Niekto mi hovoril, ze pokial sa meni benzin za benzin a naviac je to motor oficialne montovany do vozidla, ze to ide.U nas na slovensku sa uz naviac neeviduju cisla motorov... :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko rict u nas se cisla take neeviduji, ALE musi ti souhlasit typ motoru. Minuly rok jsem mel felicii a tak byla po totalni bouracce , takze jina kastle a novej motor - oboje fakt novy a problem byl v tom, ze na tom bloku motoru nebylo cislo ani typ motoru. Cislo nevadi to nechas prepsat-vymazat ale typ ti tam musi sedet.

Tot muj nazor a zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý motor má svůj typ, konkrétní označení motoru fakt neznám, od toho tady jsou jiní machři, ale ten typ musí souhlasit. Když chceš změnu typu motoru, existuje možná možnost, kdy u výrobce auta požádáš o vyjádření.

ale ruku na srdce, není to jenom o výměně motoru, co brzdy atd...??????

už se to tady minimálně jednou probíralo, raději origo 1.8 T než bastit 1.6, ale to je jen můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý motor má svůj typ, konkrétní označení motoru fakt neznám, od toho tady jsou jiní machři, ale ten typ musí souhlasit. Když chceš změnu typu motoru, existuje možná možnost, kdy u výrobce auta požádáš o vyjádření.

ale ruku na srdce, není to jenom o výměně motoru, co brzdy atd...??????

už se to tady minimálně jednou probíralo, raději origo 1.8 T než bastit 1.6, ale to je jen můj názor

jojo presne tak - ty brzdy na ten motor nejsou !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo, brzdy mu stacit budu. Bratranec je rovnaky manik ako ja, len nie je clen octaviaclubu-inac asi prevezme teraz po mne stafetu. Podstatne je, ze tam ma brzdy z rs-y a abs (co som ja nemal), takze problem inde ako v papieroch nevidim.... :t

dik za info ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...