Přejít na obsah

Klíče na DO


Burtablajs

Doporučené příspěvky

a nevadi teda ze je to z octavie a je to tritlacitkovy?Předpokladam ze se přizpůsobuje klíček jednotce,ale je mi divne kdyz ho koupim použity a nedej boze auto kteremu klicek patrilo stoji vedle meho tak se jako odmknou obe?To snad ne....Olouvam se za hloupý dotaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj,jenže mě nejde o předělávku ale o nový plně funkční klíček a stary sy chci schovat jako náhradní. :( nemám v tom vůbec přehled.

Co mám teda shanet za vystřelovak aby fungovalo dalkove ovladaní a odblokovani imo abych s klickem nastartoval. Může to byt tedy dvoutlačítkový klíč i z octavie 1 nebo konkretne pro fabii dvoutlacitkovy a samozrejme o stejné frekvenci.

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě abych to teda shrnul a zorientoval se -

může to být 3tlačítkový nebo jak píše PROCHY603 nebude 3tlačítkový vůbec fungovat?Ty dvoutlačítkové nové se shanějí špatně :( .

A nakonec - je to tedy opačně a klíčky se přispůsobují jednotce aby odemikání bylo jedinečně?Dálku naučit umím nato jsem návod našel ale jak imobilizer to zatim nechapu :(

Díky za vysvětlení

Editováno: , autor: kisik20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední otázka "sám pro sebe :) " :

Půjde tento klíček na mou jednotku? 1J0959753DA

Myslím že ano ale radeji mi to prosim někdo potvrdě,Díky

Bohužel tet řeším jiný problém a to login do palubovky - bohužel štítek ke klíčům samozřejmě nemám, a jestli jsem to dobře pochopil tak s kkl na USB nemám šanci vyčíst?

Nedá se to nějak obejít nebo někomu něco zaslat a on by mi to vyčetl?

Díkyyyyyyy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ještě před koupí nového klíčku se zeptám jinak:

Mam k fabii 2005 pouze jeden klíč 5FA008548 434mhz mohu přikoupit druhý 1J0959753DA také 434mhz - budou oba fungovat? Ten co teď mám bych chtěl mít jako záložní.

Velice Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravim Vsetkych,viem mi niekto poradi kde by mohol byt problem ked mi nechce komunikovt dialka s komfortkou? Auto som kupil z dvoma klucmi pricom jedna dialka nesla vobec a druha ako tak ale nakoniec je KO aj ta ,ked ma prestalo bavit kupovat nove bateky do DO(aj som sa docital ,ze tieto dvojtlacidlove kluce odchadzaju) som sa rozhodol kupit novy kluc ale uz vystrelovak samozrejme :-).Manualne sa mi nepodarilo sparovat kluc tak som navstivil niekoho zdatnejsieho ako som ja ale aj po napichnuti na PC sa nic nezmenilo.Komfortka nechce zachitit ziaden signal.Skusali sme jak povodne dva kluce, tak aj dva nove .MhZ(434) su samozrejme jak na novych tak na starych klucoch rovnake .Komfortka 1J0 959 799 AH , Nedocital som sa tu ,ze by tu mal niekto rovnaky problem.Este musi poznamenat,ze vsetko funguje ako ma len DO je KO. Dakujem pani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ups...a tento zaver vznikol na zaklade cisla komfortu?Ak ano tak fakt nechapem preco mam na orig. klucoch 434 MHZ.Najrozumnejsie riesenie je ake pls?Mna napada zopar ako napr. vymena komfortu(neviem za aky),vymena DO na spravnu frekvenciu(na 433MHZ je asi nezmysel)alebo doplnit nejaku alternativu od Raksa ale neviem...co by ste robili na mojom mieste?Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám problém..v autě co jsem nedávno koupil mi předchozí majitel zanechal dvě protichůdné věci..auto bez vnějších zámků, na 5.tých dveřích zámek je ale bez funkce otevření a jako druhou věc jeden z klíčků s totálně vybitou baterií..baterii jsem vyměnil ale dálka logicky nefunguje..taktéž logicky mohu mačkat na klíčku cokoliv a snažit se otevřít zavřené dveře ale to dle stavu auta nelze..pomůže mi na nakódování klíčku vag-com s kabelem (který mi za pár dní pošta doručí) nebo potřebuji něco jiného ? když ano pak poradí někdo jak na to ? případně umí to někdo z pražských nejlépe z žižkova a okolí udělat ? a s touto souvislostí mě napadá, že moje předchozí octavia měla zabezpečení proti scanování kódů takovou, že si sama vypla přijímací anténu a šla pak otevřít jen klíčem..tady u toho auta budu asi dost v pr..., že ???

Editováno: , autor: JuraS.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...