Přejít na obsah

Chladiaci system


ozzy

Doporučené příspěvky

Cawte chalani , potreboval by som poradit troska , unika mi chladiaca kvapalina (5 až 6 kvapiek najdem rano v garaži pod autom) a kúpil som si tento prípravok , no na obale jasne píšu V ZIADNOM PRíPADE NELIEVAT DO VYROVNAVACEJ NADRžE!!! ..... tak by som rad vedel že kam KAM??? TO MAM NALIAT :(

...mate s tymto vlastne nejake skusenosti?

Mám O1 r.v.1999 1.8 SLX 20V

este tolko že tato zmes je do 12Litrov , kolko ma moja Octa? :(kol104kol119:blush:

post-10078-056975000 1283603273_thumb.jp

post-10078-029676400 1283603296_thumb.jp

Editováno: , autor: ozzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved pises ze najdes rano pod autom 5-6kvapiek. Ale nepises presne kde pri com??? Pod naraznikom??? pri pravom prednom kolese??? Definuj miesto ??? kde!!! :)

Lahni pod auto !!! zober baterku a sviet smerom hore na motor na to miesto odkial ti to kvapka. Stopy po kvapaline budes vidiet!!!! :)

Alebo hod FOTO. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy603. Cawko, ešte toľko by som k tomu dodal že od minulého týždňa som zistil že to kvapka a viem že vtedy som mal pustené kúrenie dosť intenzívne ( bola kosa ) , neviem či to môže mať nato nejaký vplyv. Skúsim dať sem fotky tej trubky na ktorom boli stečence kvapaliny , trubka sa nachádza pod vzduchovým filtrom (pod a trocha naľavo ).

Len preto to písem že dnes som nenašiel vôbec nič , žiadnu kvapalinu a či to nemohlo byť keď mam zapnute kúrenie :feve:

Dúfam že sa vysomáriš z tohto :)

post-10078-096296400 1283684074_thumb.jp

post-10078-012655600 1283684084_thumb.jp

post-10078-001931500 1283684098_thumb.jp

Editováno: , autor: ozzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este toľko bys mne mohol povedať ,že prečo píšu na tej krabičke že v žiadnom prípade nelievať do vyrovnávacej nádržky!!!

Nemá to potom taký účinok? , alebo s tým môžem niečo pokašlať? hm? B) nechápem :huh: , potom už maximálne iba ak nejakú hadičku či trubku odmontujem a nalejem to tam nie? :rolleyes: , ale ved ta kvapalina by mala kolovať kolom dookola nie? :rolleyes:

A ešte toľko že keď vypustím kvapalinu z motora keď mením hej? (keď som kupoval auto vtedy som menil asi 5rokov tomu) , tak mne vytečie len cca.3 litre , a tys písal že 6.5 litra :sleep: Díkes :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do tvojej Octavie ide 6,5L chladiacej kvapaliny. :)

TEN PRIPRAVOK NELEJ DO CHLADICA.!!!!!

Najdi presne miesto odkial ti tecie chlad.kvapalina a OPRAV TO!!! Nemas az taky velky unik kvapaliny-skor je to len slzenie.

Ten sajrajt ti ale upcha aj miesta ktore ti nepotrebujes upchat. Chladic,hlavu motora,radiator kurenia. Potom ti auto nebude kurit a bude sa prehrievat!!! :kuk:

Cez tvoju nadrzku cirkuluje voda preto ten pripravok mozes naliat do nadrzky.

Tvvoja nadrzka ma pritok vody aj odtok vody.

Este si precitaj na obale ze utesnenie ti garantuju na 1 rok. ;)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawko , Prochy potreboval by som vediet že tato trubka ta je čo?...lebo aj toto mam prasknute, može z tohto tiež unikať kvapalina ,alebo?? , a vlastne ako sa vola ta trubka...niečo som nasiel tu na nete že to je asi Trubka podtlaková???? , ale čo cez to ide? :feve: to mi najskor povieš asi ty :)

post-10078-065843300 1283876375_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...