Přejít na obsah

ABS (?) kope a vydava divny zvuk pri nizkych rychostiach


navaho123

Doporučené příspěvky

pocujte mam fabiu rocnik 2003. a ked brzdim a idem este rychlo tak je vsetko v pohode, ale pri spomaleni a pribrzdovani to vydava taky divny zvuk ako ked zelezo sucha o zelezo ,tiez pocut nejake "sicanie", akokeby vypustanie vzduchu. A aj na brzdovom pedale citim vibracie. ten zvuk som aj nahral, tu je link:

http://www.youtube.com/watch?v=P87Z8pSlny8

auto bolo aj na diagnostike a mechanik mi povedla ze ked to napojil na pocitac tak vsetko fungovalo dobre a neukazalo mu ziadnu chybu, ked to vypojil tak zase to robilo. inak kotuc nebude krivy, lebo minule mi chvilu nefungovalo abs tie zvuky sa stratili. Nestretli ste sa s neicim podobnym? alebo neviete ako prist na chybu ? Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak z tejto zvuk. stopy to nebolo extra hrozne ....

pneu su v pohode ?

a aky to bol servis ? Ako moja osobna skusenost je taka ze v kazdom servise podaju inu diagnozu... a najrkajsia odpoved je ze to je v pohode...

ja osobne odporucam skoda servis navstivit nakolko mi tam vzdy vedeli diagnozovat problem...

To ze ti vymenia 10 veci ktore netreba a nevedia lakovat auta je dalsia vec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...