Přejít na obsah

barva vozu octavia 98 rok v.


vlacek

Doporučené příspěvky

mam dotaz na mem voze je tmave zelena metaliza ale takova ta ze z jednoho pohledu je zelena z jineho pohledu je cerna proste se meni v zavislosti svetla jedna otcova znama rikala ze to je nejdrazsi barva jakou skoda davala na svoje auta ale znama se vyparila driv nez sem se stihl zeptat jak se menuje nebo co to je za cislo nevite nekdo jak se tahle barva menuje nebo cislo tehle barvy dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz na mem voze je tmave zelena metaliza ale takova ta ze z jednoho pohledu je zelena z jineho pohledu je cerna proste se meni v zavislosti svetla jedna otcova znama rikala ze to je nejdrazsi barva jakou skoda davala na svoje auta ale znama se vyparila driv nez sem se stihl zeptat jak se menuje nebo co to je za cislo nevite nekdo jak se tahle barva menuje nebo cislo tehle barvy dik moc

zvedni podlahovej tapec v kufru a tam samolepa a na ní mezi dalšími ... je 4místný kod barvy, nebo to je taky na první straně v servisce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak mám skutečně 9900, ale není to grafit metalíza, ale granit metalíza ;) . A už to vím určitě, protože jsem nechal nastříkat přední nárazník na grafit metalízu a mám to teď jak špatně poskládané puzzle :( . Grafit metalíza má číslo 9901. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to asi jo ale bourany neni akorat sou boky lakovany prej kvuli oderkum ani kit tam neni

že by kvůli lakování drobných oděrků zvenku někdo odlepoval jeden z hlavních identifikátorů vozidla a už ho tam nevrátil... :o

no nechci Tě moc strašit, ale....přeju Ti, abych se pletl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc tam neni ale auto je otestovany ma zkontrolovany vsechny cisla a ten typek meril i tloustku laku a cele boky sou lakovany jinak nic vic prostor pod kapotou je origo a v zadu v prostoru taky tak nevim proc to tam neni ale to neresim vsak ja tu barvu nejak zjistim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc tam neni ale auto je otestovany ma zkontrolovany vsechny cisla a ten typek meril i tloustku laku a cele boky sou lakovany jinak nic vic prostor pod kapotou je origo a v zadu v prostoru taky tak nevim proc to tam neni ale to neresim vsak ja tu barvu nejak zjistim

Jasný, důležitý je, že jezdí a slouží a kód barvy najdeš i v servisce, jak už psali kluci výše a pokud je to 9595, tak je to zelená smaragd jako mám i já ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...