Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Dneska jsem potkal Yetiho, jak si to vali mezi Jicinem a Mnichovym Hradistem.

Nebylo ani nijak maskovane (a proc taky, kdyz uz bylo predstavene ... ). Asi delaji jeste nejake testy pred zahajenim prodeje

Zadne fotky nemam, potkal jsem ho v protismeru a sotva jsem si ho vsiml. A stejne uz je tu fotek dost ;)

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

testy probíhaj snad pořád, každý den mužete po republice potkat auta který se testují .. znám pár lidí co pro takhle pro škodovku jezdí a to auto najede denně třeba 1000 km a oni zapisují co auto dělá, kde co je špatně, co v interieru vrže a tak dále .. jestli motor nežere olej. Mají přesně daný jak s tím mají jezdit. Třeba po MB jezdí jedno auto třeba celý den, nesmí jet přes 55 km/h a testuji filtr pevných částic ( snad víte jak funguje ) .. mno a taková jízda po městě, v kolonách, nízká rychlost mu moc nesvědčí ... mno a takhle to probíhá furt dokola a dokola .. samozřejmě testy který probíhají před výrobou jsou mnohem náročnější a provádějí se v různých částech světa ( např. JAR, severní země, amerika atd. ), kde je prověří taky náročný klimatický podmínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seth: díky za pěknou odpověd ale pořád mi neni jasny a to když třeba probíha výroba vozu naplno tak to pořád testujou?

Jinak kamarád dělal tetovaciho jezdce na OII v Německu ale ted je mimo republiky...jinak bych se zeptal jeho a je to tak jak popisuješ...

Ty kluci maji obrovsky zázemi a jsou slušně zaplaceny...celý den v autě a každé dvě hodiny zastávky a popisy chování toho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...