Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

no ono není 510 litrů jako 510 litrů, záleží tak trochu jak se to měří, ale osobně se mi zdá kufr menší, než je tenhle údaj, pokud tedy beru v potaz objem po plato a sedadla standart vzadu, což je nejčastější konfigurace, jinak na sedadlech posunutých vpřed se nedá moc sedět, prostě to auto je vzadu podélně malé,

vypovídající budou rozměry šířky a hloubky podlahy kufru, bohužel jsem s sebou v Lipsku metr neměl

Editováno: , autor: Jar_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme dneska potkali Yetíka v Bolce, jeli jsme s přítelkyní do muzea škodovky. Měl na boku nějaký měřící zařízení, jinak se mi zdál v reálu hezčí než na fotkách, uvidím, až budu mít někdy příležitost si ho lépe prohlédnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zvědav, jaký z nich vypadnou ceny. do 500.000 bych o něm byl (v nějaký slušný verzi samozřejmě) ochoten uvažovat, nad 500.000 už se daj myslím pořídit i daleko lepší a zaběhlejší věci. takže si myslím že nijak extrémně vysoko to šroubovat nemůžou.... mno uvidíme

Romariooo: kde ty ceny vidíš? obě nejsou potvrzený

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...