Přejít na obsah

Spojení HTC HD2 a GSM III/Premium


Doporučené příspěvky

mám nový vůz Superb Combi, vyrobený v 35. Týdnu 2010, s navigací Columbus Premium.

Vlastním mobilní telefon HTC HD2. Telefon se mi podaří spojit s navigací, která převezme všechny funkce telefonu, telefon můžu ovládat přes dotykový display vozu. Po odchodu od auta se telefon od navigace odpojí, ale již se nepřipojí do sítě operátora. Nelze tedy telefonovat, používat internet... Abych telefon zpět zprovoznil, musím ho zapnout a vypnout. Toto je velice nepříjemné a nelze to takto dále praktikovat. Pokud nerestartuji telefon a vrátím se zpět do vozu, telefon se zpáruje, ale již se nepřipojí do site operátora.

Vlastním take telefon Blackberry 8900 a s ním, žádné problémy nejsou, po odchodu od vozu se bezproblémově připojí do sítě operátora a vše funguje.

Prosím o radu

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vypnou požadavek na PIN při připojení do sítě. Mám to samé vybavení v autě, telefon HTC Kaiser a poté, co jsem to takto udělal, mi připojení funguje. Telefon je dále chráněn PIN při spuštění a po nastavené prodlevě, ale s HF funguje bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...