Přejít na obsah

Autoradio PIONEER CD/MP3/SD DEH-P4100


Doporučené příspěvky

Autoradio PIONEER CD/MP3/SD DEH-P4100

Ahoj, není tady někdo z okolí Mělníka, kdo by si chtěl trochu přivydělat a správně mi zapojil resp přepinoval autorádio, tak aby se vyplo po vystrčení klíčku ze zapalování?

Autoradio mám zapojené na "stálo", takto mi ovšem rádio značně vybijí baterii když auto delší dobu stojí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, až budu mít trochu času autorádio vyndám (to neoriginální autoradio jde špatně vložit zpět, je delší a vzadu musím důkladně srovnat kabely aby se tam vlezlo a ještě zbyla kolem rádia trocha vůle, páč mi potom nejde zlehka vysouvat odkládací zásuvný elegance šúplík z pod radia. Snad se mi to povede přepojit, v opačném případě bych zamířil do škoda servisu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak mám taky pineera a řešil jsem tu plně stejně a to že jsem prohodil červený se žlutým,ale nepřehazoval jsem piny ale přepojil jsem ten žlutý a červený přímo na te pioneer redukci ktrá jde k iso konektoru a funguje to bezproblémů,je to otázka pár minut :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, tak už mi rádio funguje jak má, vypíná se při vystrčeném klíčku :) Byla spálená mrcha pojistka, nikoliv na rádiu ale v autě. Prohodil jsem ještě káble červený-žlutý červený-žlutý dle vaší rady, při takovém prohození kablů si radio pamatuje stanice při vypnutí-zapnutí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...