Přejít na obsah

Tapeci


kos.ina

Doporučené příspěvky

taky se me to libi ale co sem videl tak to mo nevydrzi,ja jdu do cerne kuze necham si ji krasne prosit vasechny 4 dvere za 1500 a zezadu to svarim do sebe abych nemusel nic lepit :palec2: jinak ten flock je fakt pekny lol

Ako to zo zadu zvaríš? Ak máš nejaké foto, hod ich sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hoši tech tapeců sem počalounil tisíce sme to dělali v práci :doh Stříká se to lepidlem (něco jako chemoprén akorát černej) jak korpus tak koženka(kůže) nebo látka pak se to nechá ta půl hoďky uschnout vezme se horkovzdušnej fén tak na 300-400 stupňů nahřeješ krásně to změkne a potahuješ (pozor ať se vám to nikde neslepí drží to jako sviňa když se to stane tak opatrně prohřát a pomalu odlepit) denní norma byla 55 kusů :ble kdyby měl někdo dotaz tak rád poradím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši tech tapeců sem počalounil tisíce sme to dělali v práci :doh Stříká se to lepidlem (něco jako chemoprén akorát černej) jak korpus tak koženka(kůže) nebo látka pak se to nechá ta půl hoďky uschnout vezme se horkovzdušnej fén tak na 300-400 stupňů nahřeješ krásně to změkne a potahuješ (pozor ať se vám to nikde neslepí drží to jako sviňa když se to stane tak opatrně prohřát a pomalu odlepit) denní norma byla 55 kusů :ble kdyby měl někdo dotaz tak rád poradím.

to určitě poraď, pokud máš nějaký fotky, popř. název lepidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte nápad, jak změnit barvu tapeců? Myslim ale plastové části a né ty čalouněné výplně. Chtěl bych je do světlé barvy, něco jako je v L&K, ale ne do žluto-béžova, ale spíš do bíla. Myslim, že je to dost namáhaný na otěr apod, takže nějakej plnič a lakování asi nehrozí :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte nápad, jak změnit barvu tapeců? Myslim ale plastové části a né ty čalouněné výplně. Chtěl bych je do světlé barvy, něco jako je v L&K, ale ne do žluto-béžova, ale spíš do bíla. Myslim, že je to dost namáhaný na otěr apod, takže nějakej plnič a lakování asi nehrozí :help:

taky jsem chvíli ale opravdu malou chvíli přemýšlel, že bych to stříknul do LaK, ale došel jsem k závěru, že se to nevyplatí a bude lepší někdy časem koupit přímo origo LaK plasty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte nápad, jak změnit barvu tapeců? Myslim ale plastové části a né ty čalouněné výplně. Chtěl bych je do světlé barvy, něco jako je v L&K, ale ne do žluto-béžova, ale spíš do bíla. Myslim, že je to dost namáhaný na otěr apod, takže nějakej plnič a lakování asi nehrozí :help:

A co třeba je potáhnou kůží nebo něčím to by bylo iné kafe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z flocku mam strach, že to pujde za chvíli do háje. Potažení by bylo super no, ale netušim kdo by mi to za kolik udělal, protože to nebude žádná prd3l. Jsou to celkem zrádný tvary. Jsem myslel, že bych to potáhnul světle a stejně i spodní část palubky na obou stranách i s tunelem. Středy bych nechal tmavý jako horní díl palubky. Jenže kde na to pořád brát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadlo, jestli by se to nedalo polepit nějakou fólií. To by se určitě s fénem dalo vytvarovat mnohem snadněji. Třeba na stránkách http://wsfilm.cz/produkty/folie/tuning.htm je fólie "imitace koženky". Zajímalo by mě, jestli se něco takovýho dá sehnat i ve světlý barvě a jak to asi vypadá... Nemáte někdo zkušenost s nějakou fólií v interiéru? Je fakt, že dneska člověku třeba v reklamce udělaj uplně cokoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z flocku mam strach, že to pujde za chvíli do háje. Potažení by bylo super no, ale netušim kdo by mi to za kolik udělal, protože to nebude žádná prd3l. Jsou to celkem zrádný tvary. Jsem myslel, že bych to potáhnul světle a stejně i spodní část palubky na obou stranách i s tunelem. Středy bych nechal tmavý jako horní díl palubky. Jenže kde na to pořád brát.

Kužka jde potáhnout skoro na cokoliv. Ale panáčci, je to ranec! Někde jsem to viděl na netu, aha tady: http://calounikps.com/plugins/kig_menu/ind...=album&id=2 Všechny plasty + sedadla, to se může jednat o cenovku 50 a víc. Ten Accord je pěknej, ale těch 52 000,-???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi za to momentálně nestojí. Asi nakonec zkusim koupit bílou koženku a očalounit plastový části tapeců a spodek palubky. Když se to nepovede, dam zpět originál a ani to tolik nestojí, tak to neni zas takovej risk ;)

Pokud ti můžu trošku poradit, tak si na experimenty sežeň jiný tapecy! Ty svoje origo si schovej. Teda já jsem si origo schoval...

A že novej tapec nic moc nestojí? Nééé, on novej ve škodovce stojí jen 5700,-kč/1ks. Až budeš mít hotovo, tak dej foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti můžu trošku poradit, tak si na experimenty sežeň jiný tapecy! Ty svoje origo si schovej. Teda já jsem si origo schoval...

A že novej tapec nic moc nestojí? Nééé, on novej ve škodovce stojí jen 5700,-kč/1ks. Až budeš mít hotovo, tak dej foto.

Jo s tim stoprocentně počítam, proto jsem psal, že to neni ani zas tak drahý. Koženka stojí do 200kc/m a tapeci koupim na vrakáči, nebo tady na fóru v bazaru. Všichni předělávaj na RS, L&K nebo facelift, tak bych se nebál, že když párkrát kouknu do bazaru, že neseženu co potřebuju. Jen to nejdřív musim pořádně vymyslet, abych věděl co vlastně chci provádět..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s tim stoprocentně počítam, proto jsem psal, že to neni ani zas tak drahý. Koženka stojí do 200kc/m a tapeci koupim na vrakáči, nebo tady na fóru v bazaru. Všichni předělávaj na RS, L&K nebo facelift, tak bych se nebál, že když párkrát kouknu do bazaru, že neseženu co potřebuju. Jen to nejdřív musim pořádně vymyslet, abych věděl co vlastně chci provádět..

Našel jsem ti v bazaru prodej tapeců: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=38355 tak to zkus, co za ně chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...