Přejít na obsah

staging


rmaudio

Doporučené příspěvky

Ten cruise control mě mrzí.. taky nešel :-(.. Ale jinak mě kromě toho zamykání nastavil i selektivní centrální zamykání, automatické zamknutí po 30 s od odemčení.. stírání zadního stěrače při zařazení zpátečky, automatickou rychlost předních stěračů při zpomalení, aktivace blinkru při prudkém brzdění aaa vic už si nepamatuji :-D.. Ale staging užasný, jsem asi 3x než jsem odjel to musel zkusit :-D..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

automatické zamknutí po 30 s od odemčení, stírání zadního stěrače při zařazení zpátečky - to už se teď neaktivuje z fabriky? Fábka MR08 to tak měla

jinak co je to selektivní centrální zamykání a automatická rychlost předních stěračů po zpomalení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Selektivní centrální zamykání bych řekl že je to, že když odemkneš DO auto, tak se odemknou jen dveře řidiče, při druhém zmáčknutí tlačítka se odemkne zbytek auta. Dobré na to, aby ti někdo nevlezl do auta když nastupuješ, využitelné jen, když jezdíš většinou sám. :)

Ty stěrače by měly například po zastavení na semaforech snížit svou rychlost, měl to tak už Citroen asi před deseti lety, u Fabie jsem to tedy ještě neaktivoval, tak to může být i něco jiného. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to selektivní vím už :) to jsem měl na Nissanu a deaktivoval jsem si to, protože mě to štvalo :D zajímavé, že tam to jde aktivovat a deaktivovat klíčkem a u Škodovky se to musí takhle složitěji

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to přesně jako napsal samurai, to selektivní zamykání odemkne jenom dveře řidiče a když zmáčkneš odemčení ještě jednou ,odemkne se celé auto, pro mě, když jezdím většinou sám velice užitečná věc.. Ty stěrače jsem teda ještě nezkoušel, ale mělo by to být tak jak si to napsal, že když je rychlost na 2, tak při zastavení třeba na semaforech se to automaticky sníží rychlost stírání, po rozjetí se to vrátí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, stejně jako se snad na všech autech s centrálním zamykáním vždy automatické zamykání a odemykání nastavovalo dlouhým podržením zamykacího tlačítka, ale u VW group jen přes VAG. :) Stejně jako ty stěrače, má historická Xsara Picasso je zpomalovala při nižší rychlosti. Ale tak to prostě je, věnujme se tématu. :D

Staging jde nastavit. U Fábií ale má (nebo alespoň měl) jeden bug - zkuste mít rozsvícená světla před vložením klíčku. Pak vložte klíček a otočte, aby projely ručičky... No nic dramatického se nestane, jen při tomto zlobilo osvětlení budíků. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsme dnes s galvim řešily 

Diagnostiku, výmaz chyb, kontrola kódovaných klíčů, špatně kodované radio a drobnosti na seznamu níže

 

zobrazení tempomatu (pouze starší SW motoru)

staging

zamykání při rozjezdu

selektivní zamykání

dodatečné setření 

signalizace výstražné brzdění

kontrola žárovek (pokud není z výroby)

stírání zadního stěrače při zpátečce (pokud není z výroby)

stírání stěračů závislé od rychlosti (když máš stěrače na 2 rychlost a zastavíš na křižovatce zpomalí se stírání)

 

a s tím spojený pokec :D 

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatečné setření je věc, na kterou plno lidí nadávalo, když nešla kdysi vypnout. Teď je vypnutá a já si ji třeba dobrovolně zapnul. :D Je to ještě jeden stěr stěračů po určité době po ostřiku. Takže ostříkneš normálně okno, to se utře. A pak ještě po pár vteřinách přejedou ještě jednou stěrače, aby stáhly i stékající kapičky. 

Jinak snad vše, co se dá nastavit, zde psal 1. března KoNG. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...