Přejít na obsah

MF volant pro Octavii RS


kortez

Doporučené příspěvky

Ahoj

čekám každným dnem svojí novou RS 2.0 TDI. Děsně mě štve že škododka nenabízí k manuální převodovce MF volant. U té stávající Octávie mám úplné ošmatané rádio na tlačících pro přelaďování a i telefonování s páčkou palubního počítače není nic moc. Koukal jsem že samotný volant není problém sehnat. Už jsme tím někdo prošel? Co je všechno potřeba koupit? Volant kabeláž podvolantovka? Dá se to vůbec udělat nebo je to úplná blbost. Je potřeba tahat hodně elektriky? Předem díky za pomoc Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

čekám každným dnem svojí novou RS 2.0 TDI. Děsně mě štve že škododka nenabízí k manuální převodovce MF volant. U té stávající Octávie mám úplné ošmatané rádio na tlačících pro přelaďování a i telefonování s páčkou palubního počítače není nic moc. Koukal jsem že samotný volant není problém sehnat. Už jsme tím někdo prošel? Co je všechno potřeba koupit? Volant kabeláž podvolantovka? Dá se to vůbec udělat nebo je to úplná blbost. Je potřeba tahat hodně elektriky? Předem díky za pomoc Jarda

http://forum.skodahome.cz/topic/96949-vymena-volantu/

- nový volant, podvolantová jednotka, páčka stieračov

S doinštalovaním HF GSM III, vrátane kabeláže + nakódovanie všetkého cca 3hod práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...