Přejít na obsah

Audience (2006) Výstup na zesilovač , Aux IN


Doporučené příspěvky

Zdravím,

prohledal jsem co jsem mohl , našel jsem pár témat které jsem hledal , ale nikde nebylo nakonec řečeno, jestli k audienci je možné dodělat AUX IN a jestli má výstup na externí zesilovač ( mám Sound systém a chtěl bych ještě kapánek potlačit basy). Díky za odpovědi a předem se omlouvám jestli zde takové témata byly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mas soundsystem od skodovky tak mas uz zesilovac vytazeny pod sedackou ridice - mam ho tam taky :) ale priznam se ze pripojovat nic navic jsem nezkousel, ta hudba mi tak staci.

co se tyce aux-in to by me taky zajimalo, ja menil audienci za novejsi s podporou MP3 a taky by me zajimalo, jestli tam pujde dat aux...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo o tom zesilovači pod sedadlem jsem se dočetl, ale dočetl jsem se že k němu není vedený klasický nízkoúrovňový audio signál přes klasický kabel ale přes can bus takže ten signál rozdvojit na další zesilovač nejspíš nepůjde. Dalším řešením je High/low adaptér který ze zesíleného signálu který vede k reproduktoru dokáže udělat nízkoúrovňový , nebo přímo zesilovač ze zabudovaným High/low adaptérem. Problém je to že podle mě kvalita signálu nebude taková jak přímo z rádia , jestli ale rádio nebude mít výstup tak to budu muset udělat pomocí toho adaptéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ví někdo na 100% že jde do SS zesilovače veden nízkofrekvenční analogový signál jak do klasických zesilovačů ? . A jestli když ten signál (basový) vezmu a sprostě ho rozdvojím do dalšího zesilovače tak by to nijak neuškodilo ss zesilovači ani audienci ? Nemáte někdo nějaké schéma co jaké piny na zesilovači znamenají ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ví někdo na 100% že jde do SS zesilovače veden nízkofrekvenční analogový signál jak do klasických zesilovačů ? . A jestli když ten signál (basový) vezmu a sprostě ho rozdvojím do dalšího zesilovače tak by to nijak neuškodilo ss zesilovači ani audienci ? Nemáte někdo nějaké schéma co jaké piny na zesilovači znamenají ? Díky

Ahoj pravě řeším ten samy problem Nevím kde to rozdvojit nebo odkud vzít signal, Už si to řešil??

Editováno: , autor: Břeťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...