Přejít na obsah

snímač otáček motoru


century

Doporučené příspěvky

Jestli se nepletu tak dva snímače otáček má pouze 1.4 44kw a 50kw.

Jeden je na snímá polohu a otáčky klikového hřídele a druhý to samé ale na vačkovém hřídely.

Při výpadku jednoho z nich zůstává motor i nadále v chodu, ale má menší výkon a může při akceleraci škubat.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu tak dva snímače otáček má pouze 1.4 44kw a 50kw.

Jeden je na snímá polohu a otáčky klikového hřídele a druhý to samé ale na vačkovém hřídely.

Při výpadku jednoho z nich zůstává motor i nadále v chodu, ale má menší výkon a může při akceleraci škubat.

Tom

Hmmm bol som dnes v autorizovanom servise a tiez sa ma pytal ktory snimac to je(tj asi aj 16v bude mat 2snimace).Da sa zistit ktory je ten ,co ma za nasledok znizenie vykonu a skubanie,pretoze presne toto mi robi auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistit to de na diagnostice, mě jednak auto poskubává a taky mě padají otáčky a hned se vrací zpátky, ale někdy to chcípne... je to pech když to za jízdy chcípne a je to vo hubu... na bagu to vyhazuje typ... snímač stojí kolem litru až 1500 kč..c o není tak špatný... pak ještě chci koupit detonační čidlo jestli taky to nepřestane zvonit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistit to de na diagnostice, mě jednak auto poskubává a taky mě padají otáčky a hned se vrací zpátky, ale někdy to chcípne... je to pech když to za jízdy chcípne a je to vo hubu... na bagu to vyhazuje typ... snímač stojí kolem litru až 1500 kč..c o není tak špatný... pak ještě chci koupit detonační čidlo jestli taky to nepřestane zvonit...

Omfg u nas stoji cidlo 3500 :fakac: ,z.....a republika

Editováno: , autor: Bemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo autorizovanej servis.... ale našel mi známej co objednává autodíly jeden... resp. nabízeli jenom jeden na netu... možná že ten druhý je dražsí... musím pořádně zjistit jaký to je.

Ja hlavne musim zistit,kolko tych cidiel tam mam :smich::smich:

A co sa tyka toho skubania,zacina to byt docela nebezpecne zivotu,ked chcem vojst z vedlajsej do krizovatky ,iba sa modlim aby mi to nebodaj neskapalo ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stává tak 1x za měsíc (už jsem to psal jinde) že začnou brutálně lítat otáčky od 300 do 2000 a začne to házet autem jako blázen. Většinou se to stává na křižovatce na volnoběh. Je to jako by se zbláznila ŘJ nebo nějaké čidlo. Musím vždy vypnout motor a hned ho zase nastartovat a auto jede bez sebemenších problémů dál :huh:

Vůbec nevím čím to je, na VAGu vše OK !! Že by se zbláznilo nějaké čidlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stává tak 1x za měsíc (už jsem to psal jinde) že začnou brutálně lítat otáčky od 300 do 2000 a začne to házet autem jako blázen. Většinou se to stává na křižovatce na volnoběh. Je to jako by se zbláznila ŘJ nebo nějaké čidlo. Musím vždy vypnout motor a hned ho zase nastartovat a auto jede bez sebemenších problémů dál :huh:

Vůbec nevím čím to je, na VAGu vše OK !! Že by se zbláznilo nějaké čidlo?

Je to mozne,ale asi to nebude cidlo otacok motora.To sa prejavuje nahlym sekom to jest otacky v momente padnu na 0 a hned sa vratia ,dakedy je to sprevadzane aj skapanim motora.Skus si vycistit skrtiacu klapku a hodit to este na VAG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stává tak 1x za měsíc (už jsem to psal jinde) že začnou brutálně lítat otáčky od 300 do 2000 a začne to házet autem jako blázen. Většinou se to stává na křižovatce na volnoběh. Je to jako by se zbláznila ŘJ nebo nějaké čidlo. Musím vždy vypnout motor a hned ho zase nastartovat a auto jede bez sebemenších problémů dál :huh:

Vůbec nevím čím to je, na VAGu vše OK !! Že by se zbláznilo nějaké čidlo?

Tankuješ dobré phm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stává tak 1x za měsíc (už jsem to psal jinde) že začnou brutálně lítat otáčky od 300 do 2000 a začne to házet autem jako blázen. Většinou se to stává na křižovatce na volnoběh. Je to jako by se zbláznila ŘJ nebo nějaké čidlo. Musím vždy vypnout motor a hned ho zase nastartovat a auto jede bez sebemenších problémů dál  :huh:

Vůbec nevím čím to je, na VAGu vše OK !! Že by se zbláznilo nějaké čidlo?

Tankuješ dobré phm?

Ano. OMV, Benzina, Shell

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...