Přejít na obsah

Snímač otáček motoru fabia 1,2


Kubajs99

Doporučené příspěvky

diagnostika nejdřív psala bohatá směs a teď chudá směs.Je slyšet že se to dusí když sešlápnu víc plyn tak netáhne ale když sešlapávám jemně tak jede líp.A dělá to jen někdy spíš víc když je studený motor a venku je teplo.A ještě jedna věc mám tam LPG a když se to na něj přepne tak to je o hodně lepší pravidelnější chod jen v jednom místě jakoby byla díra někde okolo 4500 ot.A měl by se přepínat když klesají otáčky pod 2000 a on se mi dost často přepíná když se ty otáčky zvedají.A lpg diagnostika naprosto v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lambda před katalyzátorem je po výměně a žádná změna za katíkem netuším tu jsem neměnil.hlavně máma má stejnou fábii tak můžu si třeba vypůjčit nějaký ty čidla a tak a zkusit jestly se to změní

Editováno: , autor: Kubajs99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaha vzduchu je u vznetovych motoru, nebo zazehovych s turbem.

Snimac otacek vackove, nebo klikove hridele mas na mysli?

Kontrolu provedes pres diagnostiku, zjistis zda jsou otacky synchronizovany, pokud by snimac byl spatny, RJ motoru by hlasila chybu - pokud neni, predpoklada se ze snimac je spravny - nebyly by oba snimace synchronizovany a motor by byl v nouzovem rezimu, coz predpokladam se nedeje.

PS: U spatneho snimace by byly spatne starty.

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlevo na motoru, jak je klikova hridel, na ni je ozubene kolo a kolmo k nemu je na bloku motoru snimac otacek...lepe ti to takto asi nepopisu.

Pri studenem motoru je to normalni stav, myslel jsem spis zvuk startovani.

Vem si diagnostiku, pripoj se a zmer si lambdu, EGR, zjisti cidlo teploty - ikdyz to by znamelo, ze se motor prepne z rezimu zahrivani pozdeji po presne stanovene dobe a pri zahratem motoru a opetovnem nastartovani budou opet zvysene otacky a znova se bude chtit "zahrivat". Bez diagnostiky muzes zkouset i mesic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...
  • Pawouk změnil název na Snímač otáček motoru fabia 1,2

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...