Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • U mňa po výmene displeja všetko v poriadku. Momentálne sledujem navigáciu, či mi bude nesprávne ukazovať moju polohu, z čím som mával problémy a dvakrát som to reklamoval. Vždy mi nahrali nový SW, ale nepomohlo. Je pravda, že tento rok som zmenil servis a v tomto mi sami ponúkli, že ak to bude robiť, mám z toho natočiť video a vymenia nejakú jednotku v aute, čo sníma polohu. Tak uvidím, plánujem v lete výlet k baltickému moru, takže to otestujem. Mám samozrejme navigáciu v telefone a cez android si poradím. 
    • Ja mám zase nový poznatok zo včera a piatku - Columbus reštartuje a reštartuje a reštartuje. ŠA by mohla natočiť v mojom aute podobnú reklamu ako bola na jednu nemenovanú vodku "...destillere e destillere e destillere..." Po chvíli to prestalo asi po 30-tom reštarte. Sa teším za dva týždne Švédsko. Takže starý dobrý Garmin opäť so sebou... Fakt ma toto auto na začiatku bavilo, ale teraz je to čím ďalej tým menej a menej a menej...
    • Jedno podobné téma jsi už založil.  Další u kódování máš připnuté.  To ti musí stačit.  Zamykám. 
    • @trixen tak ako čítaš u kolegov -> jedno tlačítko = zablokované LEN okná. Dvere je potrebné zablokovať mechanicky otočením kolečka/poistky vo dverách. Mám to takto tiež. Ale nemám malé deti tak som to ani nikdy neriešil. Až po tvojej otázke som pozeral manuál kde sú dve tlačítka ako na fotkách vyššie. Návod ukazuje len dve tlačítka, preto vysvetlenie AJ okná je v prípade tejto fotky správne.        
×
×
  • Vytvořit nový...