Jump to content

Ostatní

co se jinam nehodí

10 topics in this forum

• 76 replies
    • 10,665 views
  1. Škoda KAMIQ 1 2 3 4 15

• 351 replies
    • 54,179 views
    • 8 replies
    • 2,685 views
    • 4 replies
    • 592 views
  2. Fabia - Kamiq

• 15 replies
    • 1,153 views
    • 1 reply
    • 634 views
  3. Nehody

• 4 replies
    • 821 views
    • 5 replies
    • 1,182 views
  4. Fotogalerie - ŠKODA KAMIQ 1 2 3

• 60 replies
    • 13,049 views
  5. TRADE IN BONUS na Kamiq

• 8 replies
    • 3,171 views

• Aktuální příspěvky

• Kód motoru bohužel nevim. Poslal mi akorát fotku. Teď jsem mu volal a říkal že termostat nechal někde měnit a byl prý někde za vzduchovým filtrem.. Tak mě tedy nenapadá co tam může být.
    • Nenapisal si kod motora.Takze tam termostat nemusi byt.
    • Zdravím, uvažuji o výměně originální jednotky Bolero ve svém S2 (2012) za nějaký modernější systém s Androidem. Chtěl bych něco co bude bez problému komunikovat jako originální jednotka s HF a ovládáním na volantu a hlavně na tom půjde normální navigace jako třeba Waze. Co jsem zatím koukal, tak nejvíce se mi líbí toto https://www.2din.cz/autoradia-skoda-superb-2/autoradio-geborn-android-agb830/, ale ta cena... 15 tisíc mi přijde už docela hodně. Z čínských radií mám trochu obavu a určitě nechci kupovat nic z Ali a spol. Existuje něco spolehlivého a funkčního v ceně řekněme do 10 tisíc co koupím tady v ČR se zárukou? Předem díky za radu.
    • U mňa bod 5 to isté. Je to dost otravne, ako pri M2 motor hučí a preradí na M3 po 5 sekundach.je to softwarovo nedotiahnute.
    • Ahojte mám SUPERB 3U ročník 2005 - dnes mi začalo blbnúť centrálne zamykanie - ak auto otvorím diaľkovým auto sa po 30 sekundách samo zamkne aj keď pootváram všetky dvere .Nezamkne sa jedine vtedy ak dám do zapaľovania klúč. Pritom po otvorení dverí mi na displeji svieti že sú dvere otvorené . Vie niekto poradiť v čom môže byť problém poprípade ako ho vyriešiť ? Zajtra odchádzam na dovolenku tak mám trochu obavy aby sa niečo úplne nepokašľalo.Ďakujem za každú radu.
  • Create New...