Jump to content

10 topics in this forum

• 0 replies
    • 12 views
    • 0 replies
    • 5 views
    • 0 replies
    • 9 views
    • 0 replies
    • 9 views
    • 0 replies
    • 7 views
    • 0 replies
    • 5 views
    • 0 replies
    • 6 views
    • 0 replies
    • 7 views
    • 0 replies
    • 78 views
    • 0 replies
    • 40 views

• Aktuální příspěvky

• Taky se mi to líbí..ten vlastní mobil v palubce, kde přes jejich aplikaci se mi ukáže veškerý setup auta, rádio a mohu navigovat z android telefonu přes waze je super..
    • Jj taky kdyz jsem zjistoval ten tuk tak 1100bez dph :D 
    • Mít auto jen na transport z bodu A do bodu B, což je v této třídě asi většina případů, jsem naprosto spokojen a jen těžko bych hledal argumenty pro dražší Fóbii. Vydařené.
    • Zdravím. Mám dotaz. Dal jsem do auta už upravené budíky, které jsem sehnal. Mám 1.4 MPI, před FL. Už byla dokonce upravená EEPROM, že jsem nemusel čachrovat s palivoměrem, ale mám jiný problém. Nefunguje mi kontrolka mazání. Ani při zapnutí klíčku kontrolka neproblikne a když jsem zkoušel při výměně oleje zapnout klíček, tak se taky neprosvítila ani nic nepípalo. Neví někdo, v čem by mohl být problém? Může být nějak vypnutá? Nebo je tam třeba jiné zapojení a musí se něco přepinovat na svorkovnici? I když to mi přijde nepravděpodobné, protože podle mě, by pak kontrolka právě že svítila pořád. Nesetkal se s tím někdo? Díkec 
    • Potreboval by som radu, názor resp. skúsenosť. Mám disky originál Škoda FLASH rozmer by to mal byť 6jx17. Aktuálne sú tam pneu 205/50. Musím tam vymeniť pneu a chcel by som tam dať širšie 225/45.  Bude to reálne na ten disk obuť také širšie pneu ? Videl som to na pár Yeti.       
  • Create New...