Přejít na obsah

Prosím poraďte - cen. komfortka, alarm


Scherby

Doporučené příspěvky

Zdar lidičky, doufám, že to tu už někdo neřešil. Hledal jsem několik hodin, ale nic takovýho specifickýho jsem nenašel. Takže abych nastínil mojí situaci.

Mám Octu combi r.v. 2001 klíč je k ní takovej ten obyč bez ničeho a dálkáč Cobra 7777 (na netu jsem našel k němu řídící jednotku: http://www.ahifi.cz/zabezpeceni-vozidel/cobra-1046.html je to asi tohle.

Vagem jsem si nadetekoval ř.j.

Řídící jednotka: 1J0 959 799 Q

Komponent: 5M Zentral-SG Komf. 0001

Kódování: 04097

a teď k dotazu, chtěl bych to předělat na vystřelovák a nechat nainstalovat Jablotron Athos (s GSM) a ovládat ho vystřelovákem.

Potřebuju k tomu jinou komfortku? Tu Cobru bych chtěl dát pryč, našel jsem sadu zámků s klíčema http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=39755 mám to vyměňovat vše nebo jen koupit vystřelováky?

No a když už se v tom budu vrtat tak bych chtěl ještě přidat tempomat a maxi dot.

A jsem z Pardubicka, tak kdyby se tu našel někdo šikovnej s časem byl bych šťastnen až přešťasten.

Díky chlapáci za rady a tipy.

rid_jednotky.txt

Editováno: , autor: Scherby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tákže díky všem za potřebné informace, objednal jsem si maxi dot, komfortku 799B, teď sháním dveřní jednotky a tempomat už je taky na cestě. Až budu mít všechno pokupě tak bych potřeboval někoho šikovnýho kdo se mě ujme a dá mi to dohromady. No a alarm nechám na nějakej autorizovanej servis jablotronu. Ohledně těch dveřních j. jsem psal do kolína na nějaký vrakoviště VW koncernu. Nevíte někdo kde je sehnat pokud je mít nebudou? Měl byste k tý instalaci na kterou se chystám nějakou poznámku na co dát bacha a nebo nějakej zlepšovák? Díky ještě jednou všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš komfort 2,5 generace

aby ti šel maxidot plnohodnotně musíš předělat na 3.generaci

klikni u mě v podpisu na "instalace 3.g komfort systému" tam se vše dočteš

Teď mě tak napadlo co vlastně znamená plnohodnotně? Pořád nemůžu sehnat ty dveřní jednotky, tak mě napadlo co se asi stane když dám komfotrku 3.g a maxidot a nechám tam starý dveřní jednotky ?? Půjde zamykat odemykat? To že se mi neukáže autíčko na displayi bych i nějak oželel (zatím) Zkoušel to někdy někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...