Přejít na obsah

Fabie na 18ckach


Chudej student

Doporučené příspěvky

Uz sem zjistil...jinak ta modra bych rekl ze budou mozna i 19?...ikdyz nevim...Jinak pokud neni debilni ET tak se tam da 18cka v poho dat..akorat nesmi byt moc siroka a hlavne profil gumy kolem 205,40 nebo 215,40....jinak na 18ctkach jezdila i Faby od Axonu co si pamatuju..kazdopadne diky..ja uz kola nastesti mam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle me je uz 18 a 19 moc, jediny co je fakt pekny je to na ty modry, tam ma trosicku vytazeny lemy a musi to pak sedet hodne dole. Jinak je to osklivy. Proste pokud snizite razantne tak je naprosto krasny 205 nebo 215/40-17.

Jinak tyhle audi kola co jsou zde videt se napriklad s OZ Titan se nemuzou ani rovnat, sou naky i novejsi snad z novy A8 tak ty sou o chlup lepsi ale design OZtu je genialni do audi kol bych nesel je spoustu mnohem hezcich hodnepaprskovejch kol v tomhle stilu.

A hlavne to nezvetseny vypada jak A3ka :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle me je uz 18 a 19 moc, jediny co je fakt pekny je to na ty modry, tam ma trosicku vytazeny lemy a musi to pak sedet hodne dole. Jinak je to osklivy. Proste pokud snizite razantne tak je naprosto krasny 205 nebo 215/40-17.

Jinak tyhle audi kola co jsou zde videt se napriklad s OZ Titan se nemuzou ani rovnat, sou naky i novejsi snad z novy A8 tak ty sou o chlup lepsi ale design OZtu je genialni do audi kol bych nesel je spoustu mnohem hezcich hodnepaprskovejch kol v tomhle stilu.

A hlavne to nezvetseny vypada jak A3ka :(

Vis tak na tohle Ti napisu tak akorat ze RS se nemuze rovnat s HTP...premyslej o tom..ja nestavim auto na kvalitu ale na to co se mi libi...z Tveho prizpevku je citit ze mi chces jen ukazat to ze mas OZ,tak tim ses asi neco vis nez ja kterej ma jen obycejny repliky A8...Presto diky za nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis tak na tohle Ti napisu tak akorat ze RS se nemuze rovnat s HTP...premyslej o tom..ja nestavim auto na kvalitu ale na to co se mi libi...z Tveho prizpevku je citit ze mi chces jen ukazat to ze mas OZ,tak tim ses asi neco vis nez ja kterej ma jen obycejny repliky A8...Presto diky za nazor...

Přesně tak, proto se vyrábí tolik kol, aby si každý vybral ta, ktrerá se mu líbí a vyhovují i finančně a aby se lišil od ostatních. Přeji ti, aby jsi zvolil ty pro tebe nejvhodnější. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle me je uz 18 a 19 moc, jediny co je fakt pekny je to na ty modry, tam ma trosicku vytazeny lemy a musi to pak sedet hodne dole. Jinak je to osklivy. Proste pokud snizite razantne tak je naprosto krasny 205 nebo 215/40-17.

Jinak tyhle audi kola co jsou zde videt se napriklad s OZ Titan se nemuzou ani rovnat, sou naky i novejsi snad z novy A8 tak ty sou o chlup lepsi ale design OZtu je genialni do audi kol bych nesel je spoustu mnohem hezcich hodnepaprskovejch kol v tomhle stilu.   

A hlavne to nezvetseny vypada jak A3ka :(

Vis tak na tohle Ti napisu tak akorat ze RS se nemuze rovnat s HTP...premyslej o tom..ja nestavim auto na kvalitu ale na to co se mi libi...z Tveho prizpevku je citit ze mi chces jen ukazat to ze mas OZ,tak tim ses asi neco vis nez ja kterej ma jen obycejny repliky A8...Presto diky za nazor...

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudej student: no doma mam fabii nadupanejsi nez RS v zakladu takze vim o co vykonove de. Ja ti nerikam, ze se me nelibej repliky, ty sou solidne udelany ja ti rikam, ze se me nelibej audinacky kola, ktery sou na ty fabii jako ze primo od audi a jelikoz je replika to sami bez znaku audi tak asi ani ty ne. Na fabii sem videl v realu 18" kola a proste nevim prislo me to az moc velky, takovy az humpolacky, natoz 19", souhlasim s tim ze musej trosku lezt ven a bejt trosku mohutny ale nesmi se to prehanet. Kdyz uz teda do takovejhle kol tak poradne vytahnout blatniky a mohutnost kol tim podporit.

PS: to ze mam OZty vy kazdej takze specialne zdelovat tobe to nemam za potrebi :D, rikam svuj nazor, protze pokud by se me libili vic audi kola nez OZ tak tam mam audi kola.

PS2: s cenou to nema vubec ale vubec co delat, kdyz se me budou libit Alu za 2K tak si ji klido koupim a na to jestli stojej 2K nebo 8K mi je jedno, pokud je vic penez tak si rad priplatim za znacku jelikoz mam jistotu materialu, ze kteryho sou udelany a vim co udela kolo treba jako Ronal z mekyho materialu, mel sem ronaly za par slupek a byl sem spokojenej byli super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudej student: jo prosimte, ted me to vubec doteklo, to si jako kuli tobe mam na auto dat alu levnejsi? Aby si se snad necejtil dotcenej, kdyz reknu ze se me nelibej originaly Audi, ktery stojej buhvi kolik, ja nevim ale me se zda ze vsichni tady vsechno furt prepocitavaj na prachy, uz me to toci, co kdyby OZta stali treba 1900kc, rikal by si presne to co si me psal, kdybych napsal ja to co sem napsal? To by me fakt zajimalo!!!!!

To ze sou OZta znacka je good, ale neznamena ze se me nemuze libit elektron za par korun, to si proste myslite furt jen vy a hodne se vas tu tak chova. Obcas se sam sebe ptam proc sem vubec este pisu! Sou fora, kde sou lidi mnohem vic vpohode! No hold tady se ukazuje prava ceska povaha!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No osobně...

Mě se Audi kola líbili strašně moc... Chtěl jsem si je objednat na ibu... 17" A8 jako ty... Potom jsem se rozhodl pro menší rozměr 16" ale RS4... Ted jsem rád že je nemám protože mám takový jaký mám, ale to je jiná věc... Kola Audi jsou úžasná, ale tady se trochu přiklánim k Lakymu... myslim že na fabii se moc nehoděj... Rozhodně ne na ten virtual co tu je... Potom sem hod foto jak to vypadá...

Co se týče 18" bych nebyl proti... Velký mág z Německa Schlumpf nahazuje chromový 18"... To bude teprve rodeo... Ty 19" by asi byli moc...

Co se týče dotazu Mike K... Tak to vůbec nechápu na co se ptá... Jestli značkou kola ovlivnim kvalitu jízdy nebo nějakým způsobem jízdní vlastnosti nebo jestli se ptá jestli velikostí změní jízdní vlastnosti...

Velikostí je změní dost rapidně... Pomineme ted nějaký keci o tom že záleží hlavně na gumě a budeme uvažovat o použitých stejných gumách... je jasné že třeba 185/60R14 bude mít určité jízdní vlastnosti... bude to nějak sedět a jízda bude svižná... odolnost proti aquaplaningu dobrá... s 205/40R17 to bude za sucha sedět o hodně lépe... bude se to huř rozjíždět a hůř brzdit ale lépe se to udrží v určité rychlosti... skrátka když už je rozkulíte tak pojedou furt... odolnost proti aquaplaningu bude samo horší než u 14" ale na suchu to sedí o hodně líp...

Na RS bych se nebál dát ani 18" jinak 17" na RS je takovej zlatej střed... Myslim že ale nejsou v papírech... Já volil zlatej střed pro můj motor a dal jsem 16"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prve by se urciti jedinci mozna meli naucit cist mezi radky...Ty 19cky sem daval na auto jen z prdele jak to bude vypadat..na to abych na tom jezdil je nemyslitelne..Dal sem to pouze na jednu stranu a chtel videt jak to bude vypadat..To k veci prvni..To ze se nekomu ty Audi kola na Fabii nelibi je vec vkusu..Opakuji,ze ja nestavim auto na nejakou show atd,ale stavim si ho pro sebe,tudiz je mi jedno kolik lidi ty kola ma,co jsou zac atd,z duvodu tomo ze me se LIBI.Co rikaji ostatni je mi vcelku jedno,pac jim moje auto nerika pane..Znam lidi co stavi auto podle toho co jim kdo rekne....aky,neznam Te sice osobne ale podlle toho co sem mel moznost si precist par prispevku tak mi to stacilo..Jinak pokud vim tak ty RSo nemas..ma ho Tvuj tatinek..Takze v tom pripade ja mam RS4 kdyz to budes brat z toho pohledu..Co se tyka ostatnich veci,tak Ty si proste prisel s tim ze tyhle kola se absolutne nemuzou rovnat s Tvyma OZ..Tim si jasne dokazal ze Ty budes neco vic,ze mas kola jejichz cenikova hodnota je o par mist veci nez ta moje..Reknu Ti jednu vec..Cenim si nazoru,ze se Ti moje kola nelibi,stejne jako me se nelibi ze mas z auta v jistem smyslu kolotoc..Jenze ja si dovedu uvedomit to,ze je to Tvoje auto a ze Tobe se to tam libi,tak to tam mas...Tak doufam ze si dovedes uvedomit to ze sve strany vuci me to same...Nemam proti Tobe absolutne nic,to jen aby si to nepochopil zase spatne..Nekdo ma rad to a nekdo zase to..a vis proc sem se tady tak sahodlouze rozepsal..?Protoze me chytla nasledujici vec...predstav si,kdybych prisel do Tveho threadu andel s dablem v srdci a napsal Ti tam ze se mi tahle barva nelibi a ze HTP je hrozna vec a vsude bych daval najevo ze mam FRS a ze kvalitou je a vsim je uplne nekde jinde...tak vyznel Tvuj prvni prispevek v tomto threadu..zamysli se nad tim..mej se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS2: s cenou to nema vubec ale vubec co delat, kdyz se me budou libit Alu za 2K tak si ji klido koupim a na to jestli stojej 2K nebo 8K mi je jedno, pokud je vic penez tak si rad priplatim za znacku

Ten tvůj povíšenej tón se mi hrozně líbí. Už jen kvůli tomu že si zapomněl dopsat, že tatínek ti je klidně koupí a ne ty!!! Stačí si pročíst příspěvky k tvému "Modrému drsňákovi" a hned si každý udělá obrázek sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mojho nazoru nech si da niekto na auto trebars aj velkeho plysoveho slona ak sa mu to paci... je to jeho vec...i ked bude vyzerat ako pako...

napriklad ja si kludne dam na fabiu 18 kolesa ale nikdy by som si nedal na prdel kridlo ako krava...vsakze?!

je to len vec osobneho vkusu... prepana akoby to vyzeralo keby sa kazdemu pacilo to iste... tak to bysme chodili vsetci na rovnako nadupanej kare...a prcali by sme len jednu jedinu zenu... hehe

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...