Jump to content

Bofors

Uživatel
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

804 profile views

Bofors's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. Time Left: 28 days and 23 hours

  • FOR SALE
  • USED

  Prodám plechové zimní komplety Fabia 3 s poklicemi viz. foto. Pneu ok, značka General Tire Altimax Winter+ 185/60 R15. Lokalita: Ostrava

  1,500.00 CZK

 2. V motoristickém časopisu píšou u předokolky 1,5 DQ381. Pak jim ještě něco věřte...
 3. Zdravím, už se to sice občas někde objevilo ale pořád tomu moc nevěřím. Vždy jsem měl zafixované že SIII má s 1,5 TSI 110kw automat DQ200. Ale třeba teď v Auto Tipu psali že má DQ381. Mi se tomu pořád nechce věřit, má někdo podklad ze kterého by to bylo jasné? Hledal jsem ale buď blbě a nebo je to tajný.
 4. Ahoj, super informace. Když budou další zkušenosti z provozu, rád si počtu :)
 5. Bofors

  Octavia III

  Technický dotaz, otevíral už někdo box vzduchového filtru u 1,4 TSI? koukal sem, že tam jsou na dělicí rovině 4 úchyty na zaklapnutí a jinak nic. těsnění by mělo být řešený pěnovým lemem přímo na filtru- aspoň tak to bylo na starým autě. byl bych nerad kdyby mě něco překvapilo až to rozhodím
 6. O OIII silně uvažuju v horizontu cca půl roku a chtěl jsem původně 1,4 TSI ale čím dál víc se přikláním k 1,2 TSI 77Kw a radši něco navíc z výbavy.
 7. není špatné což? jen ta GPS rychlost krapet nestíhá :DDD taky dobrá špona
 8. výborný odkaz, chtělo by to i na ostatní motory.
 9. já myslím, že to je právě hodně potřeba, filtr jako takový tím nejspíš až tak ovlivněn nebude ale díky předřazené trysce je z regenerace vyřazen motor který jinak trpí na ředění oleje naftou (rychlejší degenerace a ztráta vlastností) a z toho plynoucími negativy.
 10. má to i toyota land cruiser ale tam je trochu jiná cena... (má 2x DPF a každý má svou trysku)
 11. Bofors

  Octavia III

  Co se děje s novým 1,2 TSI?
 12. Skutečností že to funguje jsem samozřejmě potěšen a že máš osobní dlouhodobou skušenost je ještě lepší. Nad tímto motorem letos uvažuju jak v OIII nebo G7 ale tento systém asi nechám přece jen pro jiné.
 13. Tak to shrnem, vůbec si nepochopil o čem je tu řeč Pokud vím, že nemám pravdu tak se chytnu za nos a mlčím, to ale není tvůj případ. Chápu že profesionál fóra se cítí býti nadřazen nováčkovi ale to si nech na doma stejně jako to oslovení, tímto tvůj příspěvek oznamuji a žádám moderátora o zásah pro zachování kvality vlákna. Zdržuji se dalších OT komentů a o toto prosím i ostatní uživatele.
×
×
 • Create New...