Jump to content

FikoCZ

Uživatel
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About FikoCZ

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 03/01/1990

Recent Profile Visitors

981 profile views
 1. FikoCZ

  Škoda Octavia IV

  Čeká mě příjemný úkol. Do září pořizuji auto a Ot v základní výbavě hodne dnešní doby stojí 900.. Taky mě to překvapilo. Ale uvidíme. Přijde Golf, VW dává ještě podnikatelům Někdy slevu 100 000. Škodovka dodělá ceník. Passat bude v prervadeckach s iq funkcemi možná za lepší cenu než nová Ot. Možná bude mít Superb po nějakém upgradu kapacitní volant. Takže pak se z něho bude dát taky vybírat.
 2. FikoCZ

  Škoda Octavia IV

  To už nemá měkčený u oken?
 3. FikoCZ

  Škoda Octavia IV

  Připadá mi trošku jako obézní auto, ale těším se na srovnání golfa a Ot na živo. Jsem zvědavý na místo pro pravé koleno po přesunutí displaye nahoru. Vždycky mě chytala křeč do nohy po delší jízdě ~4h. Postava 183cm. Do září si musím pořídit auto, takže budu mít tento rok na zkoumání značek VW group.
 4. FikoCZ

  Škoda Octavia IV

  Zdravím, nevíte kdy budou predvadecky Ot4 a Golfa 8?
 5. Superb se nedá pořídit s kapacitním volantem? Zatím vím o VW Golf 8, Octavia 4 a passatu. Jak je na tom Audi?
 6. Jediný co se měnilo je kompresor klimatizace, ale to nepomohlo. Ale vím, že na tom nikdo neměnil škrtící klapku :) Osobně si myslím, že to může být stále v ní, ale již to auto nemám :)
 7. Aktualizace 2019 (autor původního tématu) Problém stale přetrvává, automobil již nemám, ale mám o něm pravidelně informace. Nakonec padlo podezření na kompresor klimatizace že je pridreny. A zatím ho nikdo neměnil. dám vědět.
 8. Jinak prý tento svazek kabelů z DF konektoru co vede od alternátoru ovlivňuje dobíjení. Ale nijak jsem to nepoznal, než na diagnostice Mně se utrhl sám o sobě. Nebyla tam dostatečná vůle a prostě se vyrval.
 9. Já tuhle chybu měl, když byl utržený kabel od DF konektoru (ten na alternatoru).. jediné řešení jít po kabelu vede spodem motoru k převodovce do takového držáku spojek kabelů a pak dál. já ho měl utržený z té spojky u převodovky.
 10. Jak tady někdo psal. Já měl problém s vyhříváním a to ten, že se mi zlomil drát ve dveřích. Zjištěno přeměřením napěním na kontaktu v zrcátkách.
 11. Měnila se při rozvodech vodní pumpa? Jestli to neteče přes ní.
 12. V autě jsou dvě lambda sondy. Jedna na svodech z motoru a druhý pod autem. Měnily se obě?
 13. Zkus jestli ti to dělá s druhým klíčem. Třeba máš v háji mikrospínač v klíči.
×
×
 • Create New...