Přejít na obsah

Výměna vnějšího zrcátka u řidiče


Danniell

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci prosim vás můžete mi nekdo říct jak vymenim kryt vnějšího zrcátka u řidiče a napojeni konektoru vyhřevu do samotného zrcátka? Včera mi ho totiž nějaký k...kot při cestě domu urazil ani nezastavil, stara popelni s <> ve znaku! Useknul bych mo ruce ale díly uz mam zrcatko + kryt v laku za 350 tak si myslim že cena je slušná, naštěstí že elektrika a vyhřev fungují, kryt je urcen pro tyto vozy to by mel pasovat i na oktavku ne? Tak díky za návod.

určeno pro vozidla:

SEAT CORDOBA 1999-2002

SEAT IBIZA 1999-2002

SEAT LEON I 2000-2006

SEAT TOLEDO II 1999-2004

ŠKODA SUPERB I 2000-2008

VW BORA 1999-2005

VW GOLF IV 1998-2006

VW PASSAT B5 1997-2000

VW PASSAT B5 FACELIFT 2001-2005

VW POLO 2000-2002

post-47854-0-71700500-1294391919_thumb.j

post-47854-0-55366900-1294391927_thumb.j

Editováno: , autor: Danniell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky, je mi líto, že se najdou takový trotli, kteří ujedou a neuznají svou chybu. Každopádně oceňuju, to jak rychle jsi zareagoval a sehnal náhradní díly. SUPER! Návod není složitý! Odkaz na něj máš v soukromé zprávě. Pak dej vědět, jak jsi dopadnul. Ať Ti neumrznou ruce! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to znám mně se něco podobného stalo před vánoci jedu ráno za tmy naproti sobě vidím auto a říkám si ty voe jede nějak uprostřed. Tak jsem se narval uplne na krajnici k hromadě sněhu a stejně jsme se potkali zrcátkama.

Velká rána zrcátko se sklopilo a ten dotyčný jel dál. Koukám na to a kryt zrcátka prasklej po celé výšce. Zatím jsem to slepil vteřinovým lepidlem ale musím sehnat někde novou krytku.

Koukal jsem na net ale to jsou ceny teda nevíte někdo kde se dá sehnat levněji díky

Editováno: , autor: vincentik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...