Přejít na obsah

YETI vs nová KIA SPORTAGE


milans14

Doporučené příspěvky

KEI Brno - Vinohrady půjčení Yetiho na zkoušku na 24 hodin a to nejsem VIP

 

Některým to nevysvětlíš.

 

---------------------------------

 

DICK: ta reakce byla na Pawouka, který tady rozvíjel teorii o nutnosti protekcí. tyhle kecy mě dost vytáčí, protože to jednak není pravda, ale především ve většině případů se dá domluvit při vyjednávání skoro s každým. že tě neulovili v salonu Škody samozřejmě není tvoje chyba, od toho tady zákazník není.

 

jestli tomu dobře rozumím, tak jseš nadšený z přístupu prodejce. fakticky ti auto podle všeho tímhle prodal. auta jsou dneska do větší nebo menší míry podobná a pak dost záleží na podobných "detailech".  já su rád, že pořád ještě existují výjimky mezi většinou naprosto nekompetentních a znuděných prodejců. to je bohužel situace napříč značkama. o to víc potěší to, co se ti stalo a co se víceméně mně stalo před sedmi roky.

 

aby bylo úplně jasno, tak tvůj výběr nijak nehodnotím a ani nechcu hodnotit. se sportage jsem nejel a ani jedno z aut bych si nekoupil. nerozumím jejich koncepci a v případě Yetiho především jeho cenové politice.

 

---------------------------------

 

pawouk: pokud bude nadále fungovat funkce přeskoku na nové příspěvky a funkce ignorování vybraných uživatelů, prosím rovnou o ban. sice mám dobrý pocit, když někomu můžu přinést nějakou informační hodnotu, ale abys mně tady vyhrožoval, to fakt ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl jsi u toho, tak se laskavě hoď do klidu a odpusť si své kecy o tom, že to není pravda. Já tady také nerozporuji tvé tvrzení, že to jde. Popsal jsem jen svou zkušenost a ta je tristní. Jak si myslíš, že jsme se s bráchou dostali k na víkend půjčeným škodovkám? Jen a pouze přes známost. Jinak nezájem, jen svezení s dealerem na hodinu. Já se nebudu někoho doprošovat a vyjednávat jako někde na tržnici. Přijdu, zeptám, nejde to, jdu o dům dále (a tam to také nejde). Tečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...