Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

tak toto je uz rozumny rozmer :palec2: ide von len o 3 mm oproti 18" z RS.

No, nakonec jsem se trochu porozhlídl po netu, zjistil jsem, že kola 8,5x18 ET35, dokonce na 225/40 pneu, už na oktu osadila slovenská firma Bobotuning, tak jsem nelenil a dotázal jsem se... Odpověď byla rychlá, za což jim děkuju:

"Dobry den

Jediny problem bol v pri zadnych kolesach ako je uchyteny naraznik vo

voditkach ..tam je plechovy falc a ten trebalo troska obrusit...inak bez

problemov...

S Pozdravom

BOBO tuning

Jan Mick"

Takže asi se vykašlu na variantu "bez úprav", protože ty kola jsou v tom větším rozměru na tom fakt nádherný...

post-56504-0-38619000-1305311586_thumb.j post-56504-0-64780900-1305311602_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj chtěl bych radu od vás,potřeboval bych koupit alu kola ale rozhoduji se mezi 17 a 18 v TP mám 17 ale myslim že se to dá dopsat 18.V 17 vím že rozměr 225/45/17 ale nevím ET aby to nevypadalo blbě a u 18 už vůbec nevím nic ale mam možnost koupit 18 s rozměrem 245/40 jsou to z Adiny.Můžete mi pls poradit jake a nějak to vymyslet aby to vypadalo pěkně?Diky Alda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj chtěl bych radu od vás,potřeboval bych koupit alu kola ale rozhoduji se mezi 17 a 18 v TP mám 17 ale myslim že se to dá dopsat 18.V 17 vím že rozměr 225/45/17 ale nevím ET aby to nevypadalo blbě a u 18 už vůbec nevím nic ale mam možnost koupit 18 s rozměrem 245/40 jsou to z Adiny.Můžete mi pls poradit jake a nějak to vymyslet aby to vypadalo pěkně?Diky Alda

ET nie je kvoli vzhladu, ale kvoli funkcii ---> optimalne je nieco medzi 45 a 54 mm. Pneu 245/40 su pre Octaviu prilis siroke a zaroven maju prilis vysoky profil, idealne je 225/40 R18.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim, zajímal by mě váš názor na jednu věc. Mám možnost vyměnit svoje zimní 17'' Pegasy za 18''. Na léto mám 18'' a na zimu bych je měl taky, ale jestli to má cenu? Na vzhled určitě jo. Navíc bych doplatil 2000Kč - 3000Kč, což jde. Co myslíte, mám do toho jít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych poradit, zimní pneu už mám a teď ještě vybrat disky. Přemýšlím o Lunách, možná Themistech nebo mám zkusit nějáké jiné? Tady jsem zkusil takovou rychlou fotomontáž 18" Lun ze Superba, co vy na to? Teď je auto na letních Neptunech, tak pro porovnání.

post-16096-0-11768500-1341000910_thumb.j

Editováno: , autor: 007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nepotřebuji žádné sportovní disky, octávka není sportovní auto. Zenithy jsou pěkné disky :kol-47: , ale na octávce se mi více líbí disky s menším počtem paprsků, které jsou silné a mohutné. Myslím si že na té fotomontáži to octávce s těmi Lunami sluší, proto do nich půjdu, ještě nějaké do zimy sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...