Přejít na obsah

Elektrické naklápění světel


JakubSkopal

Doporučené příspěvky

Zdravim mám menší dotaz, řeším přední čirou optiku na octavii I a chystám se do ní narvat Bixenonovou parabolu s andělským kroužkem a řeším problém s naklápěním, nevíte jestli by šlo z origo xenonů co má octavia RS ty snímače z prahů a zadní nápravy dát na origo světla co nemají xenony? doufám že jste mě dobře pochopili, ostřikovače už mám vyřešeny. díky za vaše rady

jenom pro představu jak vypadají bixenony http://www.tuning-in.cz/bixenonove-projektorove-cocky-6000k-s-bilymi-angel-eyes-s-zarovkou-h1/h7-a-h4-6000k.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to nechceš slyšet, ale já se přidávám k feelovi i Kokta1. Je to asi nerozumné... Chápu, že se chceš odlišit, ale bylo by lepší uplatnit svou šikovnost na něčem, co nemůže způsobit problém ostatním potažmo i tobě. Je hnusný pocit být oslněn nějakou takovou úpravou. Mi se to stalo a málem jsem přejel chlapa (debila), co šel po krajnici bez osvětlení.

Pokud se ale nenecháš odradit (což asi nenecháš), prosím, snaž se svou úpravu dotáhnout do konce a k dokonalosti, ať neoslňuješ. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby to pak nedopadlo nejak takhle

k tvym dotazum, na napravach jsou pouze snimace, musi se napajet 5V, vystup maji 0 az 5V podle natoceni

v puvodnim zapojeni jsou napajeny z RJ xenonu, ktera se taka stara o buzeni krokovych motorku ve svetlech

bud musis postavit jinou logiku na nastaveni sklonu, prodavaji se na netu krabicky, opticky meri vzdalenost vzadu auta od zeme a podle toho ovlada puvodni motorky v halogenovych svetlech

http://www.perfektshop.cz/product/automaticke-naklapeni-prednich-svetel-fshl-naklapeni-svetel-uni-27058/

nebo co mi pripada lepsi pouzit jednotku z origo xenonu, vyuzit v ni naklapeni a muzes s ni rovnou i budit tvoji vybojku, na odklapeni zrcatka (bixenon - urcite tam nebudou 2 vybojky) pouzit napeti z dalkovych svetel, to ma nevyhodu, ze musis pouzit krokovy motorky z xen. svetel

jinak 6000k je hodne, za deste nic neuvidis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...