Přejít na obsah

Nálepka construct


cucox

Doporučené příspěvky

Ahoj, před čtyřmi roky když jsem sháněl přesně to co ty jsem vzal telefon a zavolal jsem do firmy.Paní byla velmi ochotná a všechny nálepky mi zdarma poslala.

Otázkou je jestli ty nálepky k něčemu jsou...v současném autě mám taky construct a nálepky na autě mi vůbec nechybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je jestli ty nálepky k něčemu jsou...v současném autě mám taky construct a nálepky na autě mi vůbec nechybí.

Ono je otázkou, jestli je k něčemu v autě samotný Construkt, při dnešní šikovnosti zlodějů... :disgust:

Jinak souhlas, Construkt tam mám taky a nálepky ne, ani bych je tam nedával, je to k ničemu, dle mně to akorát hyzdí auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypínač nevypínač, auto ti odtáhnou i s ním :smich: s cigárem v hubě...

Na tu nálepku bych se taky vaprdnul, akorát ukazuješ zloději, na co se má připravit. Já osobně nemám žádné nálepky na autě rád, je to pak jak auto od komediantů.

Construct není špatnej, ale nejlépe je kombinace víc prvků. Nejde o to, že zloděj překoná všechno, ale jde o to, že mnohem raději šáhne vedle po autě, které tam nemá nic a s kterým nebude mít práci. Pokud máš ovšem káru, kterou si vyloženě někdo vyhlédnul stůj co stůj, tak ti pomůže jen dobrá pojistka, to mi věř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to GPS gut, ale nesmí zloděj přijít s rušičkou za 5 tis korun. ;) jak říkám, všechno se dá oblafnout, proto lépe tam vrazit víc věcí (třeba i tu blbou srandovní tyč na volant ve spojení s constructem), prostě zase další překážka navíc a to tu jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už v dnešní době také není nic moc. Auto neprodají celé, ale na součástky i s vyleptanými či vypískovanými skly. :aggressive:

V dnešní době je nejlepší mít auto napíchlé (GPS). Alespoň nějaká šance na nalezení. ;)

Ale vin kod sa da vyleptat aj na dvere,kapotu, blatnik, strechu atd na lubovolne miesto na karoserii-kovovu cast auta+motora.

Zatial je najlepsi ZEDER.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No newim. Stejně si myslím, že jsou lepší zabezpečovací věcičky, ale je to jedno z řešení. Ale asi takto, všechno co jim znepříjemní a stíží odcizení je plus pro majitele. Jinak pokud to auto budou chtít ukrást, tak ho ukradnou i s majitelem v autě. :aggressive:

EDIT: Teď jsem si vzpoměl, že jsem viděl něco na způsob zablokování pedálů. To se mi docela líbilo, ale muselo by to být ještě s něčím v kombinaci.

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo super dík. Zajímavé počtení ( ZEDER ). Zajímavá technika. Co se týče leptání vinu tak to má malý problém. Viny se leptají na stejných místech podle příručky. To znamená, že když víš kde je, stačí to přetřít určitou kyselinou (nevím přesně její název)a vyleptaný vin se rozleptá a je nečitelný.

EDIT: To Prochy : ZEDER -

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZEDER LOCK, každopádně uzamykání a odemykání je trochu uživatelsky "no-friendly" a vzhledem k tomu, že při uzamknutí musí být údajně stočena kola ke straně, určitě pak trpí čepy řízení (zatáčení kolama na místě bez pohybu vozidla). Navíc v ČR není schváleno. To video....těžko říct jak je to pravdivé, mohlo to bejt už poštelované, aby to šlo....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to jde otevřít dle toho videa, ale ti zloději z těch příspěvků ty znalosti holt neměli a podle mě ani nevěděli že nějakej ZEDER existuje. Prostě se to snažili nějakým způsobem překonat a nešlo to. Je ale možné, že profík, který ví, že v autě ten Zeder je nainstalovanej, přijde připravenej ;) a pak už je to otázka chvilky jako u všeho.

Nejlépe řídit se starým pravidlem....co oko nevidí, ruka neukradne :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...