Přejít na obsah

Zabezpečení řadící páky CONSTRUCT


FOX

Doporučené příspěvky

Ahoj mám v autě Construct ale mám k němu jen jeden klíč. Nemám tu kartičku ani žádný doklad o koupi toho zařízení. Nevíte jestli lze přidělat náhradní klíč a kde??? Ten klíč vypadá uplně normálně jako od bezpečnostního zámku u dveří bytu. Je na něm nápis GUARD. Díky

No normálně k origo Constructu bývají 2 - 3 klíče, plus kartička, plus doklad, pak Ti udělají duplikát bez problémů, ale takhle bych asi šel do nějakého montážního střediska a ptal se tam, prt. v normálním klíčnictví Ti duplikát neudělají, resp. neměli by.

Tak, tak, Mischicka má pravdu ;)

Bez kartičky by nemělo udělat duplikát ani normální klíčnictví, ani sama firma Construct.

Když nemáte kartičku, a 2. klíč, pak je na místě zjistit, kdo onu kartičku i 2. (a 3.) klíč vlastní.

Je-li to někdo cizí, bez váhání bych Construct vyměnil (otázka 5.000 Kč).

Tedy nechcete-li mít neklidné spaní a starost o autí tím, že nemáte všechny původní klíče

k zabezpečení vašeho vozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám v autě Construct ale mám k němu jen jeden klíč. Nemám tu kartičku ani žádný doklad o koupi toho zařízení. Nevíte jestli lze přidělat náhradní klíč a kde??? Ten klíč vypadá uplně normálně jako od bezpečnostního zámku u dveří bytu. Je na něm nápis GUARD. Díky

No normálně k origo Constructu bývají 2 - 3 klíče, plus kartička, plus doklad, pak Ti udělají duplikát bez problémů, ale takhle bych asi šel do nějakého montážního střediska a ptal se tam, prt. v normálním klíčnictví Ti duplikát neudělají, resp. neměli by.

Tak, tak, Mischicka má pravdu ;)

Bez kartičky by nemělo udělat duplikát ani normální klíčnictví, ani sama firma Construct.

Když nemáte kartičku, a 2. klíč, pak je na místě zjistit, kdo onu kartičku i 2. (a 3.) klíč vlastní.

Je-li to někdo cizí, bez váhání bych Construct vyměnil (otázka 5.000 Kč).

Tedy nechcete-li mít neklidné spaní a starost o autí tím, že nemáte všechny původní klíče

k zabezpečení vašeho vozu...

JJ, to je další věc na kterou jsem myslel, kde jsou klíče (já mám např. ke constructu 3 klíče!) a kartička?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám v autě Construct ale mám k němu jen jeden klíč. Nemám tu kartičku ani žádný doklad o koupi toho zařízení. Nevíte jestli lze přidělat náhradní klíč a kde??? Ten klíč vypadá uplně normálně jako od bezpečnostního zámku u dveří bytu. Je na něm nápis GUARD. Díky

No normálně k origo Constructu bývají 2 - 3 klíče, plus kartička, plus doklad, pak Ti udělají duplikát bez problémů, ale takhle bych asi šel do nějakého montážního střediska a ptal se tam, prt. v normálním klíčnictví Ti duplikát neudělají, resp. neměli by.

Tak, tak, Mischicka má pravdu ;)

Bez kartičky by nemělo udělat duplikát ani normální klíčnictví, ani sama firma Construct.

Když nemáte kartičku, a 2. klíč, pak je na místě zjistit, kdo onu kartičku i 2. (a 3.) klíč vlastní.

Je-li to někdo cizí, bez váhání bych Construct vyměnil (otázka 5.000 Kč).

Tedy nechcete-li mít neklidné spaní a starost o autí tím, že nemáte všechny původní klíče

k zabezpečení vašeho vozu...

JJ, to je další věc na kterou jsem myslel, kde jsou klíče (já mám např. ke constructu 3 klíče!) a kartička?!

Já si nechával CONSTRUCT montovat přímo od výrobce v Praze ve Stodůlkách

a po montáži jsu dostal kartičku a 3 klíče s vysvětlením, že ani oni bez kartičky

neudělají později klíč náhradní, takže ju mám strážit jako oko v hlavě... lol

Jinak lidé milí a příjmení, prima spolupráce, mohu jen doporučit! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem auto s dvěma orig klíčema včetně štitku ale bohužel od constructu byl jen jeden. Auto bylo dřív ve firmě tak se mohlo stát že zbývající klíče od constructu byli ztraceny. Rozhodně nehodlám kupovat nový construct jen proto že mám jen jeden klíč. To je fakt nesmysl. A jestli máte na mysli jako že by si klíče bývalý majitelé schválně nechali tak tomu fakt nevěřím protože v případě krádeže vozu by byli jako první na ráně. Zkusím ještě nějaký klíčnictví a když neudělaj tak kašlu na construct - auto mám stejně pojištěný. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , já měl taky jen jeden klíč a ještě ke všemu se mě zlomil . Kartričku sem taky nedostal,ale klíče mě udělaly i z toho zlomenýho na počkání v zámečnictví v Brně , ale musel jsem přijet s autem donest TP a OP vyplnit čestné prohlášení.A za 10 min bylo hotovo no problém ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , já měl taky jen jeden klíč a ještě ke všemu se mě zlomil . Kartričku sem taky nedostal,ale klíče mě udělaly i z toho zlomenýho na počkání v zámečnictví v Brně , ale musel jsem přijet s autem donest TP a OP vyplnit čestné prohlášení.A za 10 min bylo hotovo no problém ;)

Jo tak to zní logicky tak nějak bych si to představoval a ne striktní odmítnutí a montovat nový Construct když jsem prokazatelně majitel auta. No uvídíme až to zkusím tak písnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK KLÍČ JE HOTOV ! NAPROSTO BEZ PROBLÉMŮ ZA 115KČ !! :palec2:

Jasně, gratuluji :palec2:

na druhou stranu je to podivné a takové zabezpečení pak

ztrácí asi jakýkoliv smysl, když tyto bezpečnostní klíče udělá kde kdo..

lol

SOUHLAS :palec2:

já ho měl za 90Kč - TP,auto,OP + vyplnění formuláře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK KLÍČ JE HOTOV ! NAPROSTO BEZ PROBLÉMŮ ZA 115KČ !! :palec2:

Jasně, gratuluji :palec2:

na druhou stranu je to podivné a takové zabezpečení pak

ztrácí asi jakýkoliv smysl, když tyto bezpečnostní klíče udělá kde kdo..

lol

SOUHLAS :palec2:

já ho měl za 90Kč - TP,auto,OP + vyplnění formuláře.

Jak píšu já bez TP bez OP bez kartičky. Jen klíč ale jsem rád že to tak dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdarec chlapi, tak včera se mi stala nemilá věc, nešel mi odemknout construct, :angry: mám model který je nahoře vzadu za řadičkou u ručky, no prostě néé a néé otočit klíčem v zámku, zkoušel jsem různě lomcovat s řadící pákou, a nic! Už jsem myslel, že auto nechám v Praze a pojedu domů autobusem, no naštěstí měla žena v práci olej na šicí stroje, tak jsem ho nakapal do zámku a ejhle zámek povolil! :worthy No ale teď nejde pro změnu vůbec zamknout! :wallbash: Máte s tím nějakou zkušenost kluci??? :help: Já to vidím na únavu zámku!!! :( Je to ročník 1998, a pokud tam je od začátku má 10 let! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Měl jsem construct už dříve i u Formana. Popisované problémy se projevovaly zhruba po třech letech provozu, zejména po zimě. Jednorázově stačilo nakapat olej, ale pak to začalo znovu. V servisu jsem nechal vyčistit a promazat zespodu to místo, kam zajížděl čep a byl klid. Předpokládám, že u octavie je to podobně a myslím, že není potřeba měnit hned za nový.

Editováno: , autor: semenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Construct má v autě můj táta a jestli se nepletu, tak výrobce uvádí, že se má dvakrát ročně namazat a to šupinovým grafitem. Olej a vazelínu nedoporučuje, jelikožs prachem vytvoří brusnou pastu a pak začně právě blbnout. ;) A že chce mazat je jasné. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem construct už dříve i u Formana. Popisované problémy se projevovaly zhruba po třech letech provozu, zejména po zimě. Jednorázově stačilo nakapat olej, ale pak to začalo znovu. V servisu jsem nechal vyčistit a promazat zespodu to místo, kam zajížděl čep a byl klid. Předpokládám, že u octavie je to podobně a myslím, že není potřeba měnit hned za nový.

Tak to tě zklamu, Forman a Octavia je něco jako nebe a dudy! Moje Očko už má bovdeny a tam je už namontované jen z vrchu, a hlavně zámek je součástí zařízení a jak jsem se dozvěděl, není to tak jednoduché to vyměnit, jsou tam zalamovací šrouby a musí se odfrézovat! Takže to vidím na návštěvu CONSTRUCTU a výměnu za 5200,-!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj, měl jsem stejný problém. Koupil jsem autíčko z bazaru a měl jsem k tomu pouze jeden klíč od Constructu a žádnou kartu, ale naštěstí jsem k tomu měl doklad o montáži a tam bylo to číslo co je na kartě. Tedy číslo toho klíče. Tak sem zavolal do Constructu a tam mi řekli, ať jim pošlu mailem objednávku, kolik chci klíčů a napíšu tam číslo toho klíče( které je na kartě nebo montážním lístku) a hotovo. Za 10 dní mi klíč přišel za 250Kč. Jen sem se trochu divil, že to nedělaj na počkání,že jsem si tam chtěl zaject,ale zasílaj to na dobírku. Ale to mě už netrápí jsem rád, že mám i náhradní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...