Přejít na obsah

Tak jsem zase na chvíli dojezdil


tetkauni

Doporučené příspěvky

Zatracenej mizera!

Hlavně, že jsi živ a zdráv. Podle foto to vypadá (laický názor), že karoserie není hnutá.

Tak snad návrat do původního stavu nebude tak bolet, tedy pokud máš Yetiho pojištěného.

Já pro všechny případy, kdykoliv jedu, mám v držáku na předním skle připevněný telefon a trvale nahrávám situaci před sebou.

V tomhle případě by byla zachycená i SPZ toho mizery.

Sice to situaci nezachrání, ale alespoň by ho Policie našla nebo bych si ho našel sám kol-22.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V protisměru začalo předjíždět auto, kdybych neuhnul tak by to byl čelní střet v plný rychlosti, neměl jsem kam, byla tam prostě ta značka strčená moc do silnice, ted co předjížděl samozdřejmě ujel

Kamaráde, mrzí mne to za tebe! Ja jsem celej posr...j z každého kamínečku a škrábanečku, přestože můj yeti už je v pořadí xtý automobil, kterým jezdím! Nějak mě to auto oslovilo svojí zvláštností, jistou jedinečností a takovou "duší , netuctovostí". Moc ti přeju, abys měl svoje yetisko zase co nejdříve v kondici a aby tě ta havárka rychle přebolela. Kurňa, snad máš dobrou pojistku ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V protisměru začalo předjíždět auto, kdybych neuhnul tak by to byl čelní střet v plný rychlosti, neměl jsem kam, byla tam prostě ta značka strčená moc do silnice, ted co předjížděl samozdřejmě ujel

Tak to tedy zamrzí, to byl určitě pěknej hajzl, aby se mu do rána nohy dokola obrátily a nemohl ani chodit pěšky natož takhle jezdit autem debil !!! Ale ještě to dobře dopadlo, nevypadá to zase tak moc zle, já vím, že toho je dost, mohls mít tu značku uvnitř a tam by šlo o život, tohle světlo, okno, A sloupek, kapota, nárazník, nádobka ostřikovače, nějaké vnitřní plasty a proražená pneu se opraví a budeš zase provozuschopný, no takhle máš zas víc času na moderování, gratuluji moderátore ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc chlapi. Pojistku jsem samozdřejmě měl ( spoluúčast 1000Kč ) hodně mně to mrzí a bolí mně to za to auto, mam k němu takovej řekněme citovej vztah. Mohlo to dopadnout i hůř, kdyby tam místo značky jel cyklista nebo stál člověk, zamrzí to, ale život jde dál, už stojí v servisu.

Někdy bych rád potkal toho kdo předjížděl, jsem z toho vyklepanej ještě teď, rána to byla pořádná, byla to moje první bouračka, doufejme že i poslední. Odhad škody je cca 70 tisíc a oprava cca. 14 dnů. Yetisko se uzdraví, kdyby ta značka proletěla dovnitř, už jsem tady třeba teď nemusel nic psát.

Tak hodně štěstí a přeju vám ať nenarazíte na podobnýho ( promiňte mi ten výraz ) kreténa, a to jsem ještě hodně slušnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda,tak to je hnus!!!! :feve:

Nepěkná událost,každopádně pořád lepší značka než strom-gratuluji k tomu,že jsi vyváznul zdravý-kdo nezažil,jaké to je když musíš vybrat ve zlomku sekundy kam to poslat,tak neví,jak to člověku změní způsob řízení.

Ať máš auto brzo v pořádku!!!

Editováno: , autor: hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od mé poslední bouračky, nezaviněné, už uběhlo pár let, ale ještě dnes si pamatuji ten náraz, pak to ticho, nechápavé rozhlížení kolem co se to stalo a pak obcházení auta a dohady s viníkem, co bude dál… a pak čekání na opravu. Mě tehdy Octávku po bočním střetu opravili do týdne, snad i tobě to opraví rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby ten člověk alespoň zastavil, ale možná měl stěstí že nezastavil..

No v mém případě, ačkoli jsem samozřejmě holubiččí povahy by rozhodně bylo lepší to, že nezastavil, to by byl Yeti už hrozně dávno z opravy doma a já stále v zařízení pokoušejícím se o mou nápravu :p

Hlavu vzhůru a klidnou noc, zaspi to ať se ráno probudíš s čistou hlavou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v mém případě, ačkoli jsem samozřejmě holubiččí povahy by rozhodně bylo lepší to, že nezastavil, to by byl Yeti už hrozně dávno z opravy doma a já stále v zařízení pokoušejícím se o mou nápravu :p

Hlavu vzhůru a klidnou noc, zaspi to ať se ráno probudíš s čistou hlavou ...

Nic jinýho nezbejvá. Díky všem za vlídná slova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej si panáka ať se Ti líp spí a zkus na to nemyslet, vím že to půjde těžko, ale prostě to zkus. Vlastně mne napadá, jel si sám nebo tam byl ještě spolujezdec/kyně/ci ???

Jel jsem do Bolky do práce ( dělám ve škodovce :palec2: ) takže jsem jel naštěstí sám, kdybych jel třeba s přítelkyní, mrzelo by mně to 2x tolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jel jsem do Bolky do práce ( dělám ve škodovce :palec2: ) takže jsem jel naštěstí sám, kdybych jel třeba s přítelkyní, mrzelo by mně to 2x tolik

Každý den dojíždíš 55 km ? To je docela dost, jak tedy pojedeš zítra, nebo je to nějaký směnný cyklus ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý den dojíždíš 55 km ? To je docela dost, jak tedy pojedeš zítra, nebo je to nějaký směnný cyklus ?

Mám z rodiny půjčené auto. Dojíždím, ale tady je o práce nouze, jsem vdečnej alespoň za nějakou prací ( tím nemyslím ze ve š je nějaka podřadná, dělám na výstupní kontrole nových vozů a baví mně to )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je OK, nejezdí vás víc, aby se rozložily náklady na dopravu ? Zase tam u vás máte moc krásnou přírodu, a vůbec bych nemyslel, že výstupní kontrola je nějaká podřadná práce, naopak, i já ve Škodovce začínal na technické kontrole, sice na převodovce a tam to je o trochu jiném, ale výstupka potřebuje bystré oko a čistou mysl :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je OK, nejezdí vás víc, aby se rozložily náklady na dopravu ? Zase tam u vás máte moc krásnou přírodu, a vůbec bych nemyslel, že výstupní kontrola je nějaká podřadná práce, naopak, i já ve Škodovce začínal na technické kontrole, sice na převodovce a tam to je o trochu jiném, ale výstupka potřebuje bystré oko a čistou mysl :palec2::palec2::palec2:

Jak kdy, občas vezmu někoho, aby se to vyplatilo. Příroda je tady krásná, bydlím v domečku na samotě u lesa, narodil jsem se v Praze a do 15 let tam bydlel, ale už bych neměmil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak kdy, občas vezmu někoho, aby se to vyplatilo. Příroda je tady krásná, bydlím v domečku na samotě u lesa, narodil jsem se v Praze a do 15 let tam bydlel, ale už bych neměmil.

Závidím, musím se tam Tvým směrem někdy vypravit, já paneláky moc nemusím a bohužel posledních 20 let z nich utíkám a Yeti je pro mne pro tohle nyní super společník, výlet, radost, volnost, zábava, pro to to přeci máme :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závidím, musím se tam Tvým směrem někdy vypravit, já paneláky moc nemusím a bohužel posledních 20 let z nich utíkám a Yeti je pro mne pro tohle nyní super společník, výlet, radost, volnost, zábava, pro to to přeci máme :specool:

Jestli se sem někdy vypravíš, určitě se ozvi, znám tady pěkný místa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...