Přejít na obsah

Tak jsem zase na chvíli dojezdil


tetkauni

Doporučené příspěvky

Tak dnes je to týden, žiju v nadějí že by mohl být v pátek doma, pokud budou nalakované díly, je to práce na den, pokud tam ještě neobjeví nějakou závadu která se nečekala ( hnutá náprava... )

Držím palce aby byl brzo doma, tak na kolik se tedy vyšplhala předběžná cena opravy a co všechno (krom toho co je zřejmé) se nakonec muselo měnit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal..

Čelní sklo, kryt A sloupku, kapota, nárazník, mlhovka, světlo, pneumatika+disk, nádržka ostřikovače, spodní kryt motoru, podběh kola, dešťový senzor. Bude se dělat ještě geometrie. Předběžná cena je 78 tis. Spoluúčast mám 1%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Au, tak to asi bolelo... :-( zvlášť, když člověk nerad vidí každý škrábanec...

btw: není to mezi Lbcem a Českou Lípou? Tam je taková nepříjemná silnice (zejména mezi Jablonném a Cvikovem) každý tam předjíždí, i když není vidět přes horizonty.... Každopádně viel Glück a ať se takový věci nedějou často....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nene, je to ve směru ze zahrádek u Č. Lípy na Jestřebí směr Mladá Boleslav, taková dlouhá rovinka, mohu se zeptat, ty seš někde odsud že snáš úsek Cvikov-Jablonné ?

Joo, to je tam co jsou cedule: klobása 2km, klobása 1km ....500m....200m ....100m....50m .... nebo aspoň to tam bývalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tééééda tak to nezávidím, ať je to co nejdříve ok, to že ten protijedoucí ujel, to je fakt kur...na největší!! Trošku zodpovědnosti za své činy.. :(

Jen se zeptám, sice člověk z takové situace bývá dohukanej a vše se semele vždy hodně rychle, jelikož předjížděl nezaregistroval jsi, co to bylo přibližně za auto, barva? atd.. třeba někdo z okolí? A když předjížděl co ten co byl předjížděnej, to máš světka, ne? Ten by mohl taky přispět aspoń k nějakému objasnění, musel to mít z první řady..

Tak ať to máš co nejdřívě v kupě, sice mám FI, ale Yeti je fakt parádní autíčko.. :palec2: tak přeji do budoucna spoustu spokojených km a hlavně bez nehod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, jaký blbý, prostě se do nich opři, přeci Ti dali nějaký termín opravy a nepředpokládám, že to bylo měsíc, či ano? Pokud je již po daném termínu opravny, tak je sjezdi, že budeš požadovat úhradu vypůjčeného vozu (stejné kategorie) a pokud jsou autorizovaní, jako že asi ano, tak se obrať na Boleslav, bývá to docela účinné! Holt se musí člověk obrnit a občas zapomenout na slušné vychování, zvláště když ostatní jej nemají! Hodně zdaru a hrr na ně!!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huráááá - gratulujeme opravně k opravdu rekordně krátké době opravy, díky svému vskutku "ďábelskému" tempu původně plánovanou dobu překročili pouze o 14 dní, jen tak dál chlapci lol Konečně ses dočkal, to čekání muselo už být trošku na mozek ...

Editováno: , autor: WalkerT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ako si spokojny s vymenou celneho skla? ja som dnes absolvoval vymenu v autorizovanom servise a som zhrozeny. Jeden kryt A stlpika nezasunuty spravne, z vnutra auta je vidiet tmel, takisto z vonku, ako je sklo po okrajoch stmavene. Neviem ako vyzera povodne horny kryt (latkovy) strechy - no pri celnom skle je len taky ostrapkany, neviem, co si o tom mam mysliet, ci to tak bolo origo, alebo to po.... v servise. Som maximalne nasraty a idem to reklamovat. Vdaka za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže jsem opět dojezdil.. 14 dnů jsem jezdil a včera mi maxík nahlásil: závada motoru, do servisu, rozblikala se kontrolka žhavení+ systém kontroly výfukových plynů, dneska jsme to z kámošem napíchli na diagnostiko a je něco špatně z regulací turba... zabírá až někde na 4000 otáčkách a po chvíli to hodí motor do nouzáku. Zejtra to vezu do škodovky tak uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zejtra ho jdu vyzvednout, nějaký podtlak na turbu, takže bylo neregulovatelné, objednali opravárenskou sadu, namontujou a můžu odjet. Ale trošku mně štve že auto stojí víc v servisu než v garáži, no snad to je poslední vetší závada a už to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...