Přejít na obsah

slnecna clona


vulxy

Doporučené příspěvky

zdravim,chcel by som si spravit slnecne clony na zadne aj piate dvere ale take aby cele okno zakryvali do nakeho ramiku zalepit ale zaboh neviem zohnat taky material co sa z toho tie clony vyrabaju,viete o niecom vhodnom alebo aj clonu hotovu by som kupil vecsiu a potom z nej vyrezal.vdaka za odpovede vulxy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak:-) keby si daco zohnal daj mi vedit ,ja podobne

davnejsie som videl na dealextreme.com taku clonu velku asi do nakeho mikrobusu za par dolarov a z toho by sa dalo vystrihnut ale uz to tam nemaju ani nic podobne......

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

nie je to presne ta len podobne nieco,dal mi to jeden krajcir ale neviem kde ju vyhrabal,priesvitna je tak akurat ale skor mam obavy ze sa mi to roztavy vypada na 100% umelinu,ale to len tak skusam sak ked nebude dobre ju zahodim.ked bude viac slnka tak ich namontujem na stalo a prilepim foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

zohnal som sieťovinovú látku vo firme kde sa zaoberajú čalúnením sedačiek. Hrúbka látky aj dierovanie je ako origo. Neviem však čím ju nalepiť na kovový rám, ktorý som zhotovil z 3mm hrubej železnej tyče. Máte nejaký nápad, čím látku nalepiť na kov. Origo je lepené najakým tvrdým lepidlom, skúšal som epoxid a nič moc, z tej tyče sa lahko odlúpne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...