Přejít na obsah

ztráta vody


Kocour.v.botach.2

Doporučené příspěvky

Mám problém... mám Octavii 2.0 Tdi (103Kw) .... nedávno mi při jízdě začala svítit kontrolka vody.... zastavil a voda silně kapala na silnici....během chvíle louže. Den jsem ji tak po 10 ti km dolíva.... pořát do kola .... teplota nerostla... stále 90 stupňů ale jezdil jsem s lehkou nohou. druhý den to přestalo..... voda stále držela na stejné hladině ... a teď je to tu zas.... nemáte s tím někdo stejnou zkušenost???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám problém... mám Octavii 2.0 Tdi (103Kw) .... nedávno mi při jízdě začala svítit kontrolka vody.... zastavil a voda silně kapala na silnici....během chvíle louže. Den jsem ji tak po 10 ti km dolíva.... pořát do kola .... teplota nerostla... stále 90 stupňů ale jezdil jsem s lehkou nohou. druhý den to přestalo..... voda stále držela na stejné hladině ... a teď je to tu zas.... nemáte s tím někdo stejnou zkušenost???

Mě to na 2,0FSI začalo tak, že se voda při ohřáté vodě neztrácela. Až po dojezdu, když voda chladla. Dělalo to těsnění pod termostatem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám taky problém s vodou - všechna voda vylítá během cca 40 Km. Vyměněno těsnění, srovnaná a otlakovaná hlava, kontrola vodní pumpy, hadic a stále se ztrácí.. pod autem nikde ani kapka.. :-/

Editováno: , autor: dawe88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...