Přejít na obsah

Jdou otevřít dveře po zamnutí centálem


radek8562171

Doporučené příspěvky

Ahoj,mám problém,když zamknu auto DO centrálem(dodělávaný) tak se všechny dveře zamknou,ale zvenku když zatáhnu za kliku u spolujezcových dveří ,tak auto normálně otevřu(kolík vyjede nahoru a dveře otevřu)Všechny ostatní dveře otevřít nejdou...Když zamknu klíčkem(u spolejecvých dveří),tak auto nejde otevřít...kde muže být chyba,moc děkuji za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Nazdar žiadne zle zapojenie ;) zámkov si alebo otvoril auto bez DO a potom použil DO stalo sa mi to iste a špekulovať som čo je to za haluz :-D potom som si spomenul že kamarátky zatkla auto kľúčom a ja som ho kľúčom otvoril proste musíš urobiť rovnaký cyklus keď auto zamknes kľúčom musíš ho aj otvoriť kľúčom proste vždy 2x

Ja som sa tiež čudovať keď som skúšal dvere a otvorili sa všetky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj všichni, můj dotaz se úplně přesně netýká tohohle problému, ale v jádru je podobný.

Nevíte náhodou někdo, kde by se dal sehnat servo motorek pro pohon centrálu? Zámek už mám rozebraný a jak se zdá, motorek je mrtvej, jinak se vše jeví v pořádku. Díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...