Přejít na obsah

Nový znak škodovky


laclacek

Doporučené příspěvky

MEMPHIK:

stredove poklicky by se dali osefovat treba tou 3D samolepkou, ty sem uz nekde videl, sice je pravda ze original je original,.... ale uz takhle mame obavy z ceny a ty ctyri poklicky do kol no nevim nevim,... to aby clovek za dve loga + 4 poklicky nechal 2000 kc ZAS TAK BOHATEJ NEJSEM :-/

no kazdopadne uvidime...........

a taky mam kolegove strach ze asz to nekdo na aute uvidi, tak aby po tom neprahnul a nezacal to ČOROVAT ;) :-/ .........

sem zvedav no jak to bude, jinak kdyz to logo vidim a nemam ho, tak mam z toho uplne ORGAC :D

tesim se fakt jak malej kluk na plastavou tatru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy mam pro vas spatnou zpravu :( ...... po skoro hodinovem rozhovoru a pideni a prepojovani z vratnice na ruzne oddeleni ve SKODA AUTO - MLADA BOLESLAV mi nikdo nebyl schopen nic rict ohledne noveho loga,..... :( nevim jestli to taji nebo neco podobneho ale jedine co sem se dozvedel je to ze koncem roku 2012 nebo zacatkem roku 2013 by mel na trh prijit dalsi novy model SKODA ( asi MISION L ) a tam mi bylo receno ze by to mohlo byt uz na 100 % jako nahradni dil......ale co se tyce tiskove zpravy kterou vydali minuly rok a psaly tam ze se logo bude davat uz zacatkem ctvrtleti 2012 mi nikdo nic nerek, snad jen to ze by se to melo asi davat na modely CITIGO ale nikde si nebyli jisti, ale z rozhovotru plynulo ze asi ano, ale urcite to nebude jako nahradni dil, protoze loga sama o sobe jeste ani neexistujou, a ty co jsou na nekterych prototypovych autech,, jsou samy o sobe loga prototypova, ... takze mi bylo - nebylo doporuceno, co to pak z modelu CITIGO, kdyz by se to tam davalo je maximalne ukrast :D kdyz bych je opravdu chtel :D ...... dobre to rady maji...... :D ........ takze nam nic jineho nezbyva, nez cekat, cekat, a nebo zadat nejakou obednavku nejakeho DESINGU na 3D samolepku ;) .......... coz vidim jako nejalternativu,......

tak zjistujte a ja se po tom jeste budu pidit ;) ............. tak cawes LOGARI :D

kdyby ste o necem vedel, tak hned sem stim ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe hoši nejde mi spustit etka,hoďte sem prosím číslo dílu toho znaku ať se můžu v pondělí odpol. mrknout jestli ho tam máme dík.

Weitr:u mě se to objednat nedá :kol-32: já sem jeden z těch co to posílá prodejcům Škoda-auto. Jsem v centrálním skladu škodovky. :kol-63:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ETCe aktualizace konce roku 2011 byl znak nový chrom/černá pod č. (1ST 853 630 FXC - zadní,1ST 853 601 739 - přední),,..koukám že v nově aktualizovaný ETCE je už s odkazem na datum 18.3.2012 :) oni v tom možná prodejci byli nevině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem na to koukal dneska a po snaze zavařit pracovní krumplpc z něj vypadlo že už se to začíná zaskladňovat 1-2ks a mraky v pobočáku od dodavatele takže to vidím tak den dva a snad by se to dalo objednat. Zítra si na to dojdu sáhnout ať mám jistotu. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...