Přejít na obsah

Podvozek po 92000km


amogh

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

je jedno jestli mám po 92tkm nebo ne.... :)

minulej rok sem dával 4ks nový tlumiče sachs plyn/kapalina a levej zadní už začíná sáknout..... :feve: nalítáno cca 30tkm...něco malinko na 15" pak na 17" a něco v zimě a dost ted 08 s podložkama 2cm a snížením -35mm..to už tam bylo minulej rok...

Takže k tlumítkum asi tak...na našich silnicích nečekám zázraky ani od Bilsteinu nebo Kayaba...neříkám že je nezkusím... ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto jsem šel do bilsteinů, jinak mrkni na vyvěšené téma - tlumiče, dal jsem tam odkaz na octávky, kde řešili právě tvrdosti značek

Tak provedena výměna za bilsteiny a jsem spokojený, nějak extra tvrdší to není, spíš naopak, ale upozorňuju, že ve spojitosti s pérkama -30mm, kdy "tvrdší tlumič" má kratší dráhu chodu, což jsem právě tak chtěl ke snížení pružinami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Musim vyměnit tlumiče a tak se poohližim po něčem na snižení

Hledal jsem na netu a našel tyto možnosti - poradte co vybrat abych nešlapl do ho...

- jde mi jak o cenu tak o kvalitu

- auto viz podpis

1. GT - pěkna cena (si myslím) - ale jak z kvalitou

http://www.k-tuning.cz/2771/sportovni-podv...ombi-35-mm.html

2. Weitec - si myslím že zaručena kvalita - ale ta cena

http://www.weitec.cz/default.asp?pgid=4823&iMain=549

3. H&R - pouze pružiny - netušim jake tlumiče k tomu

http://www.alu-pneu.cz/data.php?r=14&d...%2B%25286Y%2529

4. Vmaxx - asi taky kvalitka - cena pro mě něco malo přes 9t

http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...tovni-podvozky/

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych měl otázku, uvažuju o koupi starších pružin V-maxx, snížení -55/-35. Vím, že na origo tlumiče se doporučuje snižovat max. -35, jinak se origo tlumiče dost ničej, moje otázka zní, jak moc? Je to třeba o polovic životnosti? Nebo třeba do určitýho počtu km (samozřejme +-). Mám nyní najeto cca 18300km a nerad bych díky těmto pružinám měnil přední tlumiče třeba při 30000km...to bych si radši našetřil na nový a koupil si třeba od Eibach -35, nebo mě lákají i H&К -40 (až teda natu cenu).

Případně mi napište, do kolika si myslíte, že by ty přední mohli vydržet a kolik vydrželi vám ( u HTP origoše), než jste museli měnit. Nemám s tímhle moc zkušeností, naše druhý auto (Felicia 1,9D combi) má zatím najeto 89 500km a co vím, otec měnil jen pravej přední....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Dakie, já to vím, už od minulýho týdne, pořád nevěděl, jestli jo, nebo ne, byl jsem jeho hlavní poradce lol Nakonec jsme si je zároveň domluvili definitivně v neděli, mu byl v Po odeslán stavitelnej V-Maxx a mě pružiny H&R, akorát mi ještě nedošly.

Jina nemáš zač za info a už se pochlub s tím sedanem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono tam toho moc není, kola, fólie (na fottu ještě bez nich), křídlo, světla, mračítka, ten podvozek to chce, jsem na začátku, ps. ta koule je tam jen provizorně jsem z Prahy a lidi neuměj parkovat :aggressive:

post-5271-1231960307_thumb.jpg

Editováno: , autor: FFelix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl bych jit taky do snížení sve fabule, ALE:

Bydlím trochu na samotě u lesa, kde nám zrovna nevede nejlepší cesta. V létě to není až tak problém ale v zimě to býva zajimavý. Prostě když je sníh tak auto nemůže níž než je teď - origo.

A tak jsem si řekl že zainvestuji do stavitelněho podvozku. Shánim však nějaký který by byl stavitelný od rozměru 0. Všechny co jsem ted viděl tak začinaji na nějakých -35 (nebo více) a jdou ještě níž. A ja mám strach (nebo spíše jistotu) že i s těmi -35 nevyjedu.

Poraďte mi jestli vubec existuje stavitelný podvozek v rozmezí 0 -35 (nebo více) - jde mi o tu 0.

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...