Přejít na obsah

Lizatko zo Seat Leon Cupra na FRS


spineshank

Doporučené příspěvky

Tak to dobře dopadlo, řekl jsem, že jsem si zjistil ceny jinde a že jsou o 300 kč nižší, než za kolik mi to chtějí prodat a omluvili se mi, že se spletli a cenu upravili=) Ale byl jsem docela nemile překvapen...připadá mi, že to lízátko, tam snad vůbec nemůže sedět...přišlo mi, že má jiný radius, než ten rs nárazník, pak je delší a ještě tam má takový ty umělohmotný výstupky na prostředku...může mi prosím někdo napsat, jak postupovat, abych ho mohl přidělat na můj rs nárazník?Tak, aby to pasovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky...tak tam jsem to opravdu nehledal, že bych jako prohledával fabie všech=) já hledal jen v exteriér.

EDIT: Tak jsem si to prohlídl, ale jako nic jsem se nedozvěděl, jako jedna fotka, jak je to zafixované nějakýma dřívkama, tak to mi fakt moc neporadí, snad jen vím, že si skočím do kotelny naštípat dříví na jemno...

Editováno: , autor: Draajea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

tak neska sem ho tam dával a takto: do líza sem prvně udělal díry, další díry sem udělal do nárazníku zespodu na ty dvě velký packy (vrtačkou to de jedna báseň), nacvakl sem tam lízo, pak to jeden člověk podrží a druhej vyvrtá dírky na šrouby(vruty) od středu ke kraji, konce se zkrátí cca 3-4cm a našroubují se tam vruty(druhá strana to samý)...trvalo to asi 10min :palec2:konečné foto

Editováno: , autor: krozo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
hmm tak to je slušnej ranec :palec2: to u nás by sis koupil za tu cenu 2 :smich: ,klidně 1 dopředu a 2 třeba dozadu :smich:

jo jo to mas pravdu :( kdybych vedel ze to tolik stoji unas tak to ani nekupuju a zajedu za hranice do cech co mam asi 15km :( jenze ja sem to neobednaval ale kolega z prace byl neco vybavovat a on mi to taky obednal aby sem tam nemusel jit taky :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
no pokud to objednával kolega tak mu tu cenu museli říct ,pokud ne tak bych řekl ať se nezlobí a nevzal bych to.

no rekli mu ze to bude stat priblizne 25euro tak se mi to nezdalo moc..ale kdyz sel na dalsi den proto tka jeste musel 10 pridat :aggressive: ale co uz nic nenadelam..je to na aute a ja sem spokejenej az natu cenu :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...