Přejít na obsah

Vysoké otáčky při řazení


jethro

Doporučené příspěvky

Pro Lopinu,tak co na to říkáš já se chtěl zeptat na závadu(která možná ani závada není) a ted řeším jaké vůbec mám auto.Já tu páku mám hladkou,dnes jsem ještě zkoušel se rozjet na těch 50 km a při pomalém rozjezdu jsem tu pětku dosáhl ještě před padesátkou.Já celkem také vylučuji,že by to ten děda (ročník 1932,mám kopii německého techničáku)nechával nějak pokoutně měnit to postrádalo logiku.Ani moc nevěřím ,že by to ve škodovce záměrně udávali jako převodovku DSG jjá jako laik si myslím,že ty dvě převodovky se musí vzhledově lišit a při první návštěvě servisu by se na to přišlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem reagoval na to že se do 1,6 dsg nedávali a také ted řeším co v tom autě vlastně mám za převodovku a jak jsem už psal dávali se do golfů i do audi tak proč by ne do octavie netvrdím že sem do ČR u nás by za to nikdo asi tolik nepřiplácel,ale na vývoz jo.

Editováno: , autor: lopina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak todle je megablbost. Pokud si obře pamatuju FSi se delaly taky jen s měničem a ještě tam má napsáno to EURO5 :D to by mě zajímalo kde to vzal :D :D to jsou čistě jen lapky na lidi.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mates( ted už opravdu bez ironie) díky za reakci po delším hledání jsem to v kufru našel ten kod ci jsi psal jsem tam v těch mnoha číslech nenašel ale převodovka je tam HFS598(teda pokud jsem to dobře přeložil)Tak ted jsem opravdu na vážkách co v tom autě vlastně je.Já než jsem toto auto koupil nikdy jsem s automatem neměl žádnou zkušenost.Těsně před koupí jsem si něco málo nastudoval a tjistil ,že je nutno dodržovat servisní intervaly na výměnu oleje v automatu,tak jsem volal bývalému majiteli auta jestli tam olej měnil nebo ne.Řekl mě ,že olej ještě na jeho náklady vymění po návštěvě škodováckého servisu mě volal ,že mu tam řekli že tam je spojka dsg audi a že se tam olej nemnění.To se mě moc nezdálo a radši jsem psal do škodovky jak to teda je .Ze škodovky mě odepsali,že dle VIN je v autě převodovka DSG a olej se mění po 60000km.Tak opravdu nevím z čeho to vyčetli.Já jsem ze Zlínského kraje a celkem rád bych využil tvých služeb :D

Hele věř mi v autě máš měnič. Taky jsem s tímdle autem něco najezdil. Není to dvojspojka, ale řadí to taky celkem slušně. Jen prostě nesmíš bezhlavě věřit servisu občas tvrdí blbosti. I u DSG šestikvaltu se mění olej. Jen u sedmikvaltu ne tam jsou spojky suché.

No kdybys někdy jel do Prahy tak napiš můžeme dát řeč,a le do zlína za tebebou nepojedu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dne 4.5.2011 jsme obdrželi dotaz, zda je Vaše vozidlo TMBHA61Z052051882, vybaveno DSG převodovkou. Dle čísla podvozku jsme věc

prověřili a z těchto technických informací vyplývá, že toto vozidlo DSG převodovkou vybaveno není. Za poskytnutí mylné informace

ze strany našeho smluvního partnera Škoda se Vám omlouváme.

S pozdravem

Radka Mrázková | PST - Péče o zákazníka - Customer Care - Kundenbetreuung

ŠKODA AUTO a.s. | V. Klementa 869 | 293 60 Mladá Boleslav | Czech Republic

sks.service@skoda-auto.cz| www.skoda-auto.cz | www.skoda-auto.com

Škoda - Simply clever.

Please consider the environment before printing this email.

Prosím, zvažte dopad na životní prostředí před tiskem tohoto mailu.

Tak Mates Bohužel jsi měl pravdu.Jen tuto informaci a né jednou poskytla Škoda M.Boleslav.Myslím si ,že to je velmi závažný omyl a v pondělí se spojím s právníkem co se stím dá dělat,zvažuji že se obrátím na ČOI případně jinou organizaci To není věc za pár korun,ted jsem hodně nasraný uvidím co bude v pondělí

Tak Mates Bohužel jsi měl pravdu Dneska přišla ze Škodovky odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě to připadá ůsměvné,mně ani trochu ne,Tobě by nevadilo,že na základě odpovědí (dost zásadní) bys koupil něco jiného než škodovka podle VIN napsala.Možná máš pravdu s tím právníkem ,třeba mě pošle do prdele,ale mě e to opravdu nelíbí absolutně nechápu jak se toto může stát v takovém kolosu jako je Škoda ,že na více dotazů napíšou ,že je to DSg a pak odpověd změní ,myslím si ,že něco je špatné a nebyl jsem sám ,komu tak odpověděl a on je přesvědčený že má doma DSG.Komu již bych měl věřit když né výrobci a jeho zaměstnancúm ,kteří jsou za to placeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak říkaš Jethro nechal jsem si to ověřit ve dvou servisech dle vinka a najednou to dsg není a přitom v jednom z nich před půl rokem jsem to viděl na vlastní oči jenže jsou to proste hnupy a neumí to pořádně ověřit a mají to blbe nastavený v systému protože pokud je to automat tak je to vždycky odkáže na dsg a až po dalším klikání dál třeba jaký se tam dává olej zjistí že to je tiptronic.Prostě at jdou někam a ted s tím už nic nenaděláme akorát zvažuji to že zavolám do bazaru a uvidím jak se k tomu postaví ale spíš od toho nic nečekám.

Ale co s převodovkou jsem spokojen tak nemám co řešit a aspon vím s čím jezdím. ;)

Jo a chtěl bych poděkovat matesovi že si stál celou dobu za svým a uvedl nás do reálu je to člověk na svém místě.

I když ono je možná lepší někdy nevědět ale tohle se dá přežít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad jsem vás kluci zarmoutil. Ale myslím, že lepší než žít v omylu.

Jestli chcete něco vymáhat tak po fabrice to půjde asi dost těžko. Že se splet jeden technik, půjde těžko postihnout. Spíš bych si pročetl kupní smlouvu a jestli je tam zmíněno DSG skočil bych do bazaru a minimálně zkoušel vymáhat slevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...