Přejít na obsah

Neprepina dialkove svetla prosim pomozte


sces

Doporučené příspěvky

Dobry den, dnes sa mi na mojej Fabii Combi II stal problem. Z nicoho nic mi prestala reagovat packa na prepinanie dialkovych svetiel. Idu dat len ako svetelna hukacka (ku sebe). Ked ich chem dat na dlhsie (od seba) packa sa prepne, ale svetla nie :-( Je poskodena packa, alebo nmoze byt aj daco ine? Neviem co by to stalo v servise, mam celkom zrucneho znameho, len by som chcel poradit ci niekto netusite..

Dakujem Velmi pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsi zaplé potkávačky nebo jen denní svícení?

Edit: Koukám, z ničeho nic, tj. světla zaplé, to bude asi páčka kaput. I když to se často nestává.

Zapinaju sa mi automaticky stretavacky pri nastartovani, packa kaput.. no to ma napadlo, ale nemoze byt dajaka poistka, alebo tak...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"stretávačky" (ta slovenština je stejně hezká lol ) se Ti nezapínají samy.... zapinají se ti světla automatického jízdního osvětlení (denní svícení) pak nemáš osvětlený panel přístrojů a nelze přepnout na dálkový světla :palec2: stretávačky musíš zapnout otočným spínačem osvětlení a pak jdou zapnout dálková světla.

J.

Editováno: , autor: Jikra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"stretávačky" (ta slovenština je stejně hezká lol ) se Ti nezapínají samy.... zapinají se ti světla automatického jízdního osvětlení (denní svícení) pak nemáš osvětlený panel přístrojů a nelze přepnout na dálkový světla :palec2: stretávačky musíš zapnout otočným spínačem osvětlení a pak jdou zapnout dálková světla.

J.

Ja som ale ... Vdaka, vypadam ako blb (aj sa tak citim :-)) Hej, teraz som skusil zapnut svetla na palubovke. Auto je manzelky (ja mam VW mne to ide v poho) ja na nom moc nejazdim a ak ano, v noci si samozrejme zavietim palubovku. Ma to fakt nenapadlo, este raz pardon za najblbsie otvorene forum, sem vul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nakonec asi bude ono, to bylo totiž první co mě napadlo :D

Ale i tak, ty jezdíš v večer (noci) bez podsvícených budíků? Protože těžko předpokládat, že si přes den přisvěcuješ dálkou.

Jasne ze nejazdim, ale ako som pisal, auto je manzelky, ja som siel nieco previezt a sledujem, packa prepnuta (zena nechala, asi jazdi na dialkove nonstop :-)), nic nesvieti.. ma to fakt nanapadlo.. sorrac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...