Přejít na obsah

točí ale nechytne


007smudlik

Doporučené příspěvky

zdrawím prosím o radu mám problém s mou felinkou točí ale nechytne při otočení nesepne v nádrži podávací čerpadlo a při dočení tak 5sec. jdou otáčky nahoru je to 13 mpi 50kw relátka jsou v pohodě čerpadlo taky už se mi to pocedlo jednou nahodit a pak sem to chcíp a zase nic :-( myšlenka je ten ventil za aktivním uhlím??,

Editováno: , autor: 007smudlik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

eletrika vám tam jde ? co palivový filtr ? měnily jste ho nekdy já měl problém ten samý ale důvod je že jsem delší dobu jezdil na nejaký vadní benzín a odešlo mi palv, čerpa, tak jsem tam s z fanouše a jechám směle dále ale já mám 1,3 BBM 50kW 94 r.v.

Editováno: , autor: martyveco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...

Čau, mám 1,3 50kW, r.v. 1998, mě to taky točilo a nechtělo chytit a nakonec se zjistilo, že zapalovací cívka je špatná, v noci bylo vidět jak probíjí... mechanik to zaizoloval elektrikářskou páskou a už to šlo... ale stejně jsem koupil novou, nechci někde zůstat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tady někdo vytáhl 4 roky starý problém který mě taky potkal tak se zeptám. Tou cívkou vyslíš co? zapalovací lištu? Já jsem očistil snímač otáček, vyměnil čidlo na termostatu a za tepla mi to nenastartuje ale když do toho žduchnu tak to blafne hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...