Přejít na obsah

Nejde nastartovat - octavia 1.6, r.v.1998


Jozef Guzik

Doporučené příspěvky

ahojte,

mam mensi problem. V january tohto roku mi haprovalo startovanie...v servise mi vymenili cievku a problem bol odstraneny. Lenze dnes rano, poprsalo, ochladilo sa a zasa mi robi to iste. Ked startujem, klucik v polohe 2, tak sa ozve cvaknutie, starter sa toci, ale akoby nemal dost stavy na pretocenie motora... a motor nechce naskocit. Asi po 10 - 15 minutach neustaleho skusania motor naskoci a potom uz nastartujem v pohode. Ked vsak zostane cez noc auto stat, rano zas taky isty problem. Moze to byt s startery? podla mna nie, lebo ak by to bolo v nom, tak by to robilo vzdy a nie len ked sa ochladi a sprchne. Moze byt chyba aj v kabelazi? Sviecky som pozeral aj rozdelovac ale nic take som tam nenasiel, co by mohlo mat vplyv na tento problem. Zaujimave je, ze to urobi len ked je vonku vlhko. Fakt uz neviem co to moze byt. Zacinam si mysliet, ze ked prsi, tak nemozem chodit na aute... Dakujem za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...