Přejít na obsah

Hlučný ventilátor chladiča - 1.6 74kw


Jeremiáš_SK

Doporučené příspěvky

Ahojte.

Mám problém s ventilátorom na chladiči (1.6 74kW). Funguje OK, ani motor sa neprehrieva, ale keď sa spustí, tak pri tom, ako sa točí tá vrtulka, tak vydáva, taký škrípajúci zvuk. Je to dosť prenikavý a nepríjemný zvuk. V čim by mohol byť problém? Netreba tam niečo len premazať? Máte s tým niekto skúsenosti? Vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud uz ma ventilator treba 10 let, necekej, az se ti uplne vysype a vymen ho, nestoji tolik, abys musel cekat na uvareni motoru...

toto je moje zkusenost a doporuceni: take mi skripal ventilator, ale bylo to v zime, tak jsem na to kaslal... no a letos na jare v kolone na dalnici

se mi zvedala lehce teplota vody, mrknul jsem na ventilator a tocil se jen pomalu a tim se spalil uplne a behem minuty odesel... :p

to jsem si pekne nadaval, ze jsem ho nevymenil driv, i kdyz jsem o tom vedel... pockal jsem pul hodky nez se kolona rozjela, dojel jsem a hned jej vymenil...

v obchode mi nabidli asi sest vyrobcu, cena od 800 do 6000Kc ... zvolil jsem zlatou stredni cestu a koupil cca za 2000, znacka TYC,

je to taky nejaka Korea, ale ne uplnej shit... jede krasne potichu, takze spokojenost.

Editováno: , autor: Millosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...