Přejít na obsah

Co říkáte na tyto kola?vzít,nevzít?dost vylézají,ale jsou krásná.


Balrog

Doporučené příspěvky

Sháním nová kola na mou Octavii 1 RS,mám 18 kola na podložkách s gumama 225/40 a s cca 2cm podložkama,prodávám je a chci si koupit jiná bez podložek.našel jsem na netu krásná kola,trochu odřená s dobrýma gumama Toyo,ale je tu problém (zkoušel jsem jen zadní kolo) to má gumy 235/40 a vylézá my z blatníků,docela dost,je to snad dobře vidět na fotkách.co vy na to,dali by jste si je na octavii a co na to STK a Policie?Nemáte zkušenosti s kolama a gumama co vám vylézají s blatníků?kluk od kterého bych měl ty kola koupit říkal,že to nevadí policajtům a na STK,že jdou po podložkách a tohle nevadí.

post-7840-0-84051900-1307127479_thumb.jp

post-7840-0-01744200-1307127505_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. je dobré, pokud se zakládá nové téma použít vhodný název, aby každý poznal o co se v tématu jedná

2. nešlo použít nějaké již založené téma??

3. pokud k nim budeš mít typový list a necháš si je zapsat do TP, nikdo ti na ně neřekne ani popel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolikátky to jsou??

takhle z vrchu vypadají zajímavě, jen je škoda, že nejdou zapsat. já bych je asi nebral, pokud je nezapíšeš. a nebo si sehnat typáč na jiný kola a malinko ho poupravit a napsat tam tyto kola

tady je jeden co mu taky lezou ven, ale je z Německa, tam si myslím, že jsou malinko benevolentní cajti

http://forum.skodahome.cz/topic/97093-philleuhs-fabia-combi/page__view__findpost__p__1508221

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to 18 a zadní mají 235/40 gumy a přední 225/40 jsou tam gumy Toyo s dobrým vzorkem.Ta Fabia vypadá luxusně a ty kola jsou také parádní,měl bych to skoro stejně ven.Jak se shání typovej list a kde?

PS: vím,že to sem napatří,ale zeptám se tě jako administrátora: Jak zruším ten status varování?jde to nějak?díky

Editováno: , autor: Balrog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle má napsané při prodeji kol Tyto kola mají rozměry 2x 8"/18 a 2x 9/18. Jsou na nich nové kvalitní pláště, v předu 2x Toyo Proxes T1R 225/40/18 a v zadu 2x 235/40/18 více podrobností zjistím zítra,dnes je moc hodin na psaní sms (na otravování) pospíchal jsem,jen jsem nahodil zadní kolo,vyzkoušel a pak jsem hned jel.

post-7840-0-31082200-1307132151_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by jsi to prosím udělat?nevím ani proč jsem ten status dostal,už je to dlouho a sekám latinu.Prosím.

Tak myslíš,že zalezou když bych s nima jezdil?moc se mi líbí a ty gumy jsou také parádní,hlavně bez podložek,ale bojím se poldů.Na stk si můžu vzít zimáku,chodím tam v březnu.No měl jsem na autě ty 18 s podložkama a když jsem tam měl plecháče se zimákama tak také dost koukali ven,ale nebylo to takové.koukám se na net kde bych mohl sehnat typový list na oxigin kola a nic jsem nenašel,ale budu hledat dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím to tak, když zvedneš auto na hever a pak ho jen pustiíš dolu, tak uplně nedosednou tlumiče a dělá to dojem, že jsou kola moc ven. stačí popojet několik metrů a tlumiče si sednou pořádně a třeba to nebude tak moc vylézat.

tak jen kvůli gumám bych kola nekupoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kola by byla za 11000kč i s gumama,když to vezmu tak když budu kupovat nejlevněšjší kola na 18 225/40 tak mě jedna vyjde na cca 2000kč .Jinak kola se my dost líbí.Nevím jestli by zalezli až tak moc.Jsou na to policajti háklivý?nebo jim to moc nevadí?No vím,že záleží na každém policajtovy.

Ps: Děkuji za zrušení toho statusu varování

Editováno: , autor: Balrog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

delal jsem to take tak kdyz jsem mel 18 s podlozkama tak jsem tam daval zimaky,byli sice take vylezle,ale proslo to.No asi do nich pujdu,cena je dobra a jak rikate prodat je muzu vzdy.

To Walda Rs: nemas fotku jak ti vylezaji?stavili te s nima uz policajti?meli kecy?

omlouvam se za psani: pisu s mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš to mě nenapadlo,co pojišťovna?to je asi velký problém.No mě vlastně už sestřelily trochu na předek na bok,měl jsem tam 18 s podložkama a naštěstí to ten likvidátor neřešil,byl v poho a taky asi blázen do aut,asi záleží na koho narazíš?Jo a jak to bude když budu plnej?mám 2 malé děti,manželku a psa,jezdíme za Plzeň občas k rodičům manželky,aby mi neškrtali když jsou tak venku?pak jsem přemýšlel vytáhnout blatníky,jen zadní,Absolvoval jste to někdo,Kolik by to asi stálo,neznáte někoho kdo to dělá?jinak díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Dodo-Kolín

Takhle obecně se to říct nedá a v každé smlouvě to napsané určitě není. :)

Za 1. je třeba rozlišit a)kola nehomologovaná pro daný typ a B) kola s TUV,tedy homologovaná,jenom nezapsaná.To je dost zásadní rozdíl.Ten druhý případ je v podstatě správní přestupek.

Za 2.aby pojišťovna odstoupila od plnění,musela by k tomu mít pádný důvod,to znamená,že konstrukční část,v našem případě ráfky,by musely být v přímé souvislosti se způsobenou nehodou,např.prasknutí a následné nedobrždění.

Za 3.poškozený by plnění určitě dostal,je na pojišťovně,zda by posoudila,že má důvod plnění vymáhat na pojištěném viníkovi s nezapsanými koly.

Za 4.spor by řešil se nejspíše řešil v občanskoprávním řízení,a pojišťovna by musela dokázat,že nehoda a tím následná škoda by nevznikla při použití kol zapsaných v TP.Nebo opačně,že nezapsaná kola byla příčinou nehody.

Za 5.pokud by to bylo tak jednoduché,jak se všeobecně v každé diskuzi straší,"máš velký kola,pojišťovna nebude plnit",nemusela by plnit ani například při použití nehomologovaných potahů ;)

Za 6.tím nikoho nenabádám,aby od zapsání kol upustil,v každém případě se zapsanými koly je to jednodušší. :palec2:

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Dodo-Kolín

Já to tam třeba nemám,ale nemám důvod nevěřit,že ty to tam napsané máš.

Jinak,bavím se o povinném,tzn.plnění poškozenému z pojistky viníka.havarijko nemám a neřeším ho.tam můžou být podmínky nastaveny určitě jinak a pokud pojišťovna odmítne plnit,tak pro neplnění nebo porušení smlouvy,s tím souhlasím.

Ty informace mám samozřejmě podloženy dvěma likvidátory dvou různých pojišťoven a dle jejich slov,pokud kolo není přímou příčinou nehody,není důvod upustit od plnění.

Na auto musí projít homologačním řízením dle zákona celá řada příslušenství,i ty potahy jak jsem zmínil výše,ale i třeba nosiče zahrádky,jízdních kol atd.Pokud by pojišťovna neplnila jenom proto,že na autě jsou jiná kola,mohla by analogicky neplnit i v případě,že má někdo doma spíchnutou zahrádku,nebo nosič na kolo,nebo potahy z tržnice.

Samozřejmě,pokud takový ráfek praskne,nebo neschválená zahrádka z auta ulítne,důvod pro neplnění a to i z povinného to je,ale to jsme opět u přímé souvislosti s nehodou.

Dle mého jsou nezapsaná kola pouze nahrávkou pro policii a stk,nikoliv relevantní důvod pro neplnění ,připomínám v souvislosti k povinnému ručení. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekoupil,ale asi jsem udělal chybu,nemůžu najít pořádné 18 za dobrou cenu.Mě odradilo jak leze ven na zadních kolech,mám manželku,psa a dvě děti,jezdíme za Plzeň k rodičům (plně zatížen) nechci si kur... blatníky.Nebo nevíte kolik stojí vytažení blatníků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...