Přejít na obsah

Fota z dovolených


cosby

Doporučené příspěvky

Tak tady házejte fota z dovolených-nějaká zajímavá místa jak z ČR tak ze zahraničí,i foto Vašich aut na zajímavých místech.Kvůli modemistům bych prosil v rozumném rozlišení a velikosti.Ď

Tady je záběr na Trogir,krásné starobylé městečko v HR,které leží cca 20 km od Splitu

post-18-1152616754.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem nestojíš na nějakým zákazu ? :smich: Že tam vidím na silnici něco žlutého, to bude za 4 body :smich::smich::smich:

Tak se na tu fotku koukám stále a stále a nemůžu tomu uvěřit. Neděláš si z nás legraci? :D Nějak si nedokážu představit jak posuny o 1 cm se dostaneš do (z) toho místa B)

Tunisko 2005

post-18-1152910991.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem nestojíš na nějakým zákazu ? :smich: Že tam vidím na silnici něco žlutého, to bude za 4 body :smich::smich::smich:

Tak se na tu fotku koukám stále a stále a nemůžu tomu uvěřit. Neděláš si z nás legraci? :D Nějak si nedokážu představit jak posuny o 1 cm se dostaneš do (z) toho místa B)

Tunisko 2005

Tak presne tohle jsem vysvetloval uz asi peti lidem, ze si fakt nedelam legraci, jezdil jsem kolem toho mista asi ctyrikrat dokola, nebylo to kam dat, zkousel to tam predemnou francouz s golfem, tak jsem si rikal, ze to taky zkusim a klaplo to :) Byla tam navigace od Ex-pritulkyne co se ruzku pri prvotni zajizdeni tyce a pak tuk-tuk-tuk-tuk-tuk :) odrenyho nebylo ani ň :) A auto bylo a je maminy, je to z roku 2003, jinak zakaz tam byl asi pod pulkou auta, ale fakt nebylo kam jinam to dat :) Den predtim jsme meli taky v Parizi za steracem listecek, ze se mame dostavit k projednani prestupku za parkovani - ze zaplatime 16EUR :) Tak jsme nevedeli kam a ja mel strach, aby pak nebyl problem pri dalsi ceste do FR, tak jsem se ptal nejakych policajtu, co s tim a oni zachvat smichu, kdyz jsem jim rekl, ze jsme z cech a zitra jedeme dom, at prej jedeme domu a listecek zahodime :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jeste tohle - takhle jsem zaparkoval v Parizi, malem jsem utocil servo a usoupal SPZky, ale jiny misto tam fakt nebylo -_-

jsem nejdřív nechtěl reagovat, páč jsem línej datlovat, ale nevydržel jsem. Jestli jsi to tam fakt zaparkoval, tak seš fakt frajer! :o Bych to považoval za naprosto nemožné. Asi se ještě mám co učit, jak tak koukám :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...